Abejonės – dėl pirmininko

Suabejota, ar gimnazijos viešo konkurso komisijai galėjo vadovauti rajono meras. Abejonių yra ir dėl D. Guzienės išrinkimo Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos (LMVA) rajono skyriaus  pirmininke.

Politikai artimiausiu metu pasiryžę detaliai išsiaiškinti, ar valstybės politiko statusą turintis rajono meras Antanas Vagonis turėjo teisę pirmininkauti gimnazijos direktoriaus konkursui. Dėl iškilusių abejonių planuojama tarybos prašyti laikinai, kol bus gauti išaiškinimai, stabdyti D. Guzienės paskyrimą gimnazijos vadove. Jeigu taryba tokiam prašymui pritars, gimnazijai vadovo reikės palūkėti.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

Subscribe
Informuoti apie
guest
8 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Smalsutis
2018 19 sausio 20:27

Iš švietimo įstatymo 59 straipsnio: Savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija (dalyvių susirinkimas) ar jos (jo) įgaliotas asmuo viešam konkursui švietimo įstaigos vadovo pareigoms eiti sudaro komisiją iš 7 narių. Į viešo konkurso bendrojo ugdymo mokyklų ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovo pareigoms eiti komisiją po vieną narį siūlo skirti savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija (dalyvių susirinkimas), Švietimo ir mokslo ministerija, atitinkamo tipo švietimo įstaigų ar vadovų asociacija, taip pat savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija (dalyvių susirinkimas) kviečia vieną švietimo įstaigos socialinių partnerių atstovą, 3 narius siūlo skirti mokyklos bendruomenė (po vieną atstovą siūlo skirti tėvai, pedagogai, mokiniai –… Skaityti daugiau »

Petras I
Petras I
2018 19 sausio 20:13

Ir visgi puikiai dirba buvusi opozicija, o dabar jau ir valdančioji dauguma. Malonu matyti aktyvius ir teisingus.

kėdė
kėdė
2018 19 sausio 19:44

atais jum Vilimas. Guzienė tik pasaugojo kėdę :))). Ar būtų moralu, jei komisijai but vadovavęs pats Vilimas :)))(Čia mano asmeninės intuicijos 🙂 )

Man
Man
2018 19 sausio 18:59

keistai pasirodė… nepatvirtinta į direktorius tačiau išrinkta vadovauti asociacijai…

Kaip čia taip?
Kaip čia taip?
2018 19 sausio 17:39

Dar nepaskirta gimnazijos vadove, o jau išrinkta rajono vadovų asociacijos pirmininke…įdomu kaip čia taip galima? Juk darbo sutartis su būsima direktore tikriausiai dar nesudaryta? Tai ar gali jau vadovauti asociacijai dar visai ne vadovas, o tik galimai būsimas (o gal dar ir ne)? Tai ir kokia nors Onutė ar Marytė iš gatvės galėtų dalyvauti vadovų asociacijos susirinkime ir pretenduoti į pirmininkus, juk jos taip pat gal kada bandys laimėti konkursą vienas iš vieno:), nors šiuo metu yra bedarbės… keisti tie rinkimai…

Įstatymas
Įstatymas
2018 19 sausio 16:37

14 straipsnis. Asociacijos veiklos garantijos
Valstybės ir savivaldybių institucijoms ir pareigūnams įstatymų nenustatytais atvejais ir tvarka, politinėms partijoms ir politinėms organizacijoms, kitoms organizacijoms ir asmenims draudžiama kištis į asociacijos veiklą ir į jos vidaus reikalus.

Gražu
Gražu
2018 19 sausio 15:52

Kuo toliau, tuo daugiau išaiškėja ne ypač teisėtų veiksmų. Va kodėl taip aršiai puolė opociziją meras. Pasirodo “prisišikę” iki ausų.

Baisu
Baisu
2018 19 sausio 15:47

Visai nusivaziavo politikieriai. Negrazu…