Romualda Cegelskienė: „Mūsų įstaigoje tikrai yra taip – nori ateiti, bet neturime galimybės priimti į lopšelio grupes. Tokia situacija pirmi metai.“

Kol kas visi telpa, bet…

„Kol kas visi vaikai telpa, tačiau nuo balandžio jau susidaro pilnos grupės į visus darželius pagal vaikų amžių“, – sakė rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis.

Šio skyriaus vyriausioji specialistė Jolita Geidanienė teigė, jog vaikai einamiesiems mokslo metams priimami iki gegužės 1 d. (mokslo metai baigiasi 05 31).

„Vaikus į Rokiškio miesto darželius nukreipia priėmimo komisija birželio mėnesį. Iki rugsėjo 5 d. vaikai turi atvykti į nukreiptą įstaigą. Po to sudaromas sąrašas tų, kurie pageidaus lankyti įstaigas tais mokslo metais vėliau. Šiais mokslo metais pageidaujančiųjų lankyti darželius vėliau yra 35. Iš jų 28 vaikai – lopšelinio amžiaus. Keturių vaikai tėvai vietos atsisakė – parašė naujus prašymus įstaigą lankyti 2019–2020 m. m. Iš 24 pageidaujančiųjų 9 vaikai jau lanko, 11-ai vaikų rezervuotos vietos. Jeigu visi, kuriems vietos yra rezervuotos, atvyks, keturiems vaikams nebebus vietų. Jie įstaigas pageidauja lankyti nuo 2019 m. kovo–balandžio. Jie gimę 2017 m. gegužę, liepą, rugpjūtį ir spalį. Kasmet kartu su Rokiškio miesto darželių vadovais ieškome įvairių galimybių, kad visi mažieji rokiškėnai patektų į įstaigas. Panaši situacija buvo ir 2017–2018 m., tačiau visada rasdavome bendrus sprendimus. Tokius, kurie būtų palankūs tėvams“, – sakė J. Geidanienė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Visažinismama Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Visažinis
Visažinis

O kodėl Ąžuoliuko darželis formuoja mokyklines klases, jei darželinukams nepakanka vietos? Pirmokus tegul išleidžia į šalia esančią mokyklą.

mama
mama

Smagu. Tik auklėtojų kažin ar pakaks nes už tokią algą ir „supermamyčių“ priekaištus vis dažniau girdim, kad niekas nenori dirbt.