„Lelijos“ darbuotojai nesaugiai keliauja į darbą. J. Kačerausko nuotr.

Nesulaukia prašymo?

Anot pašnekovo, kiekvieną dieną K. Donelaičio ir A. Strazdelio gatvėmis eina nemažai „Lelijos“ darbuotojų. Tačiau pasiekti darbą jiems nėra saugu, mat A. Strazdelio gatvės pabaigoje nėra jokio šaligatvio. Eismas šioje vietoje intensyvus, o juo važiuoja ne tik lengvosios, bet ir sunkiasvorės mašinos. Pašnekovas teiraujasi, ar ši pėstiesiems pavojinga vieta taps saugesnė, gal ir šaligatvis kada bus nutiestas?

Rajono savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjo pavaduotoja Aušra
Vingelienė „Gimtajam…“ teigė, jog pirmasis žingsnis – gyventojas ar bendrovės vadovybė turėtų kreiptis į miesto seniūniją. „Tokiems klausimams spręsti yra numatyta speciali tvarka. Jei yra pageidaujančiųjų, kad šioje gatvėje atsirastų šaligatvis, pirmiausia prašymą reikia pateikti miesto seniūnijai. Kelių priežiūros lėšų skirstymo komisija sudarinėja tokių pageidavimų sąrašą. Yra sudaromi trejų metų prioritetiniai darbų planai. Pagal tuos planus kiekvienais metais gaunamas finansavimas. Yra galimybė verslininkams prisidėti prie einamųjų darbų. Tokiu atveju objektas gauna daugiau balų, o kartu ir didesnę tikimybę į eilę patekti greičiau. Yra visokių niuansų, tik reikia žmonių raštiško prašymo“, – sakė A. Vingelienė ir pridūrė, kad kaip tik bus sudaromas 2019–2021 metų prioritetinis sąrašas, o minėta komisija nagrinės seniūnijų atrinktus prašymus. Sudarytus sąrašus tvirtina rajono taryba.

Nesulaukia savivaldybės atsakymo

Ypač šia situacija nepatenkintas Vladas Černiauskas, bendrovėje „Lelija“ 43 metus dirbantis įrengimų remonto inžinieriumi. Pašnekovas įžvelgia dvi problemas – nesaugią kelio atkarpą ir senus šaligatvius, kurie užėjus liūčiai skęsta.

„Mūsų bendrovėje dirba 200 darbuotojų. Tad įsivaizduokite, koks srautas eina į darbą ir grįžta namo. Be to, aplinkui įsikūrusios kitos stambios įmonės, gyventojai, gatve vaikšto ir vaikai. Šią atkarpą kai kurie vairuotojai pralekia greičiau. Ne kartą teko šokti į šoną, kad nenutrenktų automobilis. Prieš gerus metus kreipėmės į rajono savivaldybę, prašymą spręsti problemą pasirašė ne tik mūsų įmonės, bet ir aplinkinių bendrovių darbuotojai, gyventojai. Iki šiol jokio atsakymo nėra. Reikėtų ne tik nutiesti naują šaligatvio atkarpą, bet ir rekonstruoti senąją“, – piktinosi ilgametis „Lelijos“ darbuotojas.

 

 

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Biruted Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Biruted
Biruted

pasakysiu trumpai ir aiškiai – NĖRA MIESTE ŠEININKO