Rokiškio GMP kolektyvo nuotr.

Pasikeitė tik darbdavys

Rokiškio skubiosios medicinos pagalbos vyresnioji slaugos specialistės Jolita Skersienė sakė, kad mūsų rajone dirbantys specialistai nesusidūrė su išskirtiniais iššūkiais dėl naujos pertvarkos: „Dirbame kaip anksčiau, kažko kitokio darbe nepajutome. Pakito tik vadovybė.“

Anksčiau Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centrui priklausiusi GMP su 24 darbuotojais, nors ir liko tose pačiose poliklinikos patalpose, naudojasi ta pačia įranga, kartu su kitomis 47 atskirai veikusiomis GMP stotimis per  reorganizaciją buvo sujungtos į vieną tarnybą. Jos būstinė Kaune.

Trumpieji pagalbos numeriai išliko tie patys. GMP dispečerinę galima pasiekti dviem būdais: bendrojo pagalbos centro numeriu 112, tiesioginiu 113. Pastaruoju ne dėl didelio pavojaus sveikatai paskambinę žmonės gaus konsultacinę informaciją, pridūrė J. Skersienė.

Gauna mažiau nei biržiečiai

Iki reorganizacijos opus buvo ir skirtingos darbo užmokesčio sistemos atskirose įstaigose klausimas. Pasak naujosios tarnybos vadovo, pertvarka leis užtikrinti, kad vienodas pareigas užimantys darbuotojai gautų vienodą darbo užmokestį, nepriklausomai nuo to, kokioje vietovėje dirba. Atrodo, šiam tikslui pasiekti prireiks net kelerių metų.

Išsamiau skaitykite “Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Plevėsa
2023 1 rugsėjo 20:00

Dėkokite sveikatos ministrui ekonomistui.

Rekomenduojami video: