Sausio 2-ąją vykusio „protmūšio“ nugalėtojai – „Nieko nežinom“ komanda: (iš kairės) Vygaudas Uldukis, Kazys Guobužas, Vidas Seibutis, Andrius Burnickas, Antanas Taparauskas, Aistė Sketerytė-Jasinevičienė, Linas Tamašauskas, Algirdas Paliūnis ir Sigitas Seibutis. Komandos archyvo nuotr.

Lietuvoje itin populiarių „Protų kovų“ su Robertu Petrausku vakarai jau ketverius metus džiugina rokiškėnus. Kiekvieną pirmadienį kavinėje „Svaja“ prisiekę intelektualiųjų žaidimų gerbėjai kartu su kitų miestų komandomis sprendžia sudėtingus, šmaikščius ir kartais sunkiai įveikiamus klausimus.

Žaidimui vadovaujanti Deimantė Balaišytė sakė, kad naujasis sezonas, prasidėjęs pernai rudenį, subūrė septynias Rokiškio miesto komandas, kurios kovoja tarpusavyje. Naujojo sezono kassavaitinio žaidimo lyderiai – komandos „Nieko nežinom“ ir „Palubinsko pasekėjai“. Pastarieji kelerius metus iš eilės buvo sunkiai įveikiami, o praėjusiame sezone dalyvavo visos Lietuvos „Protų kovų“ didžiajame finale. Tiesa, pastaruoju metu estafetę iš „…pasekėjų“ perėmė „Nieko nežinom“ ir triumfavo praėjusį pirmadienį.

Dalyvauti „Protų kovose“ gali visi norintieji. Tam reikia surinkti bendraminčių grupelę ir pirmadienį 19 val. kavinėje „Svaja“ stoti į kovą dėl geriausios bei protingiausios komandos titulo.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie