Rimantas Velykis. A.Minkevičienės nuotr.
Rimantas Velykis. A.Minkevičienės nuotr.

 

Lapkričio 25 d. vyksiantis rajono tarybos posėdis, prognozuojama, bus karštas. Šįkart tarybos opozicijos taikinys – savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, socialdemokratas Rimantas Velykis, kuriam norima pareikšti nepasitikėjimą.

  Devyni opozicijoje dirbantys tarybos nariai rajono merui ir tarybos pirmininkui, socialdemokratui Antanui Vagonui pateikė prašymą į posėdžio darbotvarkę įtraukti klausimą dėl R.Velykio atleidimo iš pareigų,

Šioje kadencijoje R.Velykis yra atsakingas už kelias veiklos sritis, tarp kurių ir nesutarimų kamuojama rajono kultūra.

Lapkričio 14 d. datuotame prašyme nurodoma: „Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rimantas  Velykis  yra politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojas, Savivaldybės tarybos paskirtas į pareigas 2015-2019 metų Rokiškio rajono savivaldybės tarybos įgaliojimų laikui.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymo 44 straipsnio 1 dalies 7 p., politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojas atleidžiamas iš pareigų, kai praranda jį į pareigas priėmusios kolegialios savivaldybės institucijos pasitikėjimą. Teikiamas sprendimo projektas dėl Rokiškio  rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Rimanto  Velykio atleidimo iš pareigų praradus pasitikėjimą.

Prašome į rajono savivaldybės tarybos artimiausio posėdžio darbotvarkę įtraukti  klausimą:  ,,Dėl Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Rimanto Velykio atleidimo iš pareigų“.

(plačiau apie rengiamą nepasitikėjimą R.Velykiu ir to priežastis – antradienio „Gimtajame…“)

 

Prie Dirdų

7
Rašyti komentarą

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Dun dun dukasJuozasniekasOlden PolyniceSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Dun dun dukas
Dun dun dukas

O kas čia tas „mentas“, kuris policijos Škodą užgrobė?

Juozas
Juozas

Zmogus kaip zmogus, dirbes si darba apie 10 metu. Zymiai geriau nei koks skoda prichvatizaves mentas.

Smalsutis

Dabar pavaduotojas pagal darbotvarkę serga, tai nieko baisaus nebus.

niekas
niekas

Parodykit bent vieną švarų darbuotoją kuris užima aukštesnes pareigas savivaldybėje… Tas pats Vagonis aiškina visam Rokiškiui kaip reikia verslą daryti, o kiek tamsta pats verslų padaręs ir žmonių įdarbinęs? O ką Velykis tiek laiko nieko nedarydamas sėdi savivaldybėje, tai išvis mistika..

Olden Polynice
Olden Polynice

Puikus agronomas su puikiais ūsais. Tikras savo srities profesionalas.

Smalsutis

Taigi parašyta, kad atsakingas už rajono kultūrą. Reikia klausti ko nepadirbo, kad iš kultūros centro neša muilą darbuotojai nuo tokio direktoriaus. Šiaip jo darbotvarkėje populiariausias įrašas „Darbas su duomenų valdymo sistema“.

Juozas
Juozas

Tai ka prisidirbo?