blank
Asmeninių archyvų nuotr.

Radvilė ir Kajus į paskutinį turą pateko pirmiausia gerai pasirodę pirmajame rajoniniame ture, vėliau zoninėje atrankoje, kuri vyko Kupiškyje ir kur varžėsi su Biržų, Pasvalio, Kupiškio dainininkais. Dabar žiūrovai matys trečiąjį turą, kuriame komisija jau vertina televizijos vaizdą ir gyvą dainavimą. Iš kiekvienos laidos bus atrenkami atstovai į laureatų koncertą. Jų koncertas numatytas birželio mėnesį. Jame bus 36 dalyviai.

Apie solistus

Dešimtmetė R. Cegelskaitė dainuoja nuo 5-erių. „Prieš 4 metus dainuodama duetu jau dalyvavo šiame konkurse. Dabar konkursui paruošė Gintauto Abariaus dainą „Aitvarai“, žodžiai Gintauto Mackevičiaus. Radvilei akompanuos LRT grupė. Konkurse ji dainuos trečia“, – sakė jos mokytoja.

Kajus Skruodys – devynerių. „Rudolfo Lymano muzikos mokykloje mokytis dainuoti pradėjo tik šiais mokslo metais. Noras dainuoti, darbas ir sėkmė lėmė, kad jis perėjo 2 etapus ir dainuos  konkurse per LRT. Kajus konkursui paruošė Ingos Šeduikienės dainą „Pagalbos telefonas“, akompanuos taip pat LRT grupė. Kajus konkurse pasirodys septintas“, – sakė R. Kazlauskienė.

Ji akcentavo, jog jau nuo transliacijos pradžios žiūrovai galės balsuoti. Daugiausia balsų surinkęs dainininkas ar kolektyvas pasirodys laureatų koncerte atskiru statusu – kaip žiūrovų numylėtinis.

R. Kazlauskienė sakė, kad jos mokiniai „Dainų dainelėje“ dalyvauja kasmet. Renginys vyksta kas dvejus metus.

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
laik
laik
2022 17 balandžio 11:33

Gera