blank
A. Stanio nuotr.

Viena klasė jau mokosi nuotoliniu

Rajono mokyklose spalio pirmąją savaitę užfiksuota devyniolika COVIDO atvejų tarp mokinių. Savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis sakė, jog tai dideli skaičiai, palyginti su rugsėju, nes per visą rugsėjį fiksuota dvidešimt atvejų.

Spalį daugiausia susirgimų kol kas fiksuota J. Tūbelio progimnazijoje – keturi, tačiau klasės nėra izoliuotos. Kamajų Antano Strazdo gimnazijoje, anot A. Laužadžio, tiek pat atvejų, tačiau trys mokiniai yra iš vienos klasės, todėl aštunta klasė mokosi nuotoliniu būdu, nes sveikatos specialistai teikė tokią rekomendaciją. Pavieniai atvejai – po vieną ar du – taip pat fiksuoti mokykloje-darželyje „Ąžuoliukas“, Juozo-Tumo Vaižganto gimnazijos Senuosiuose rūmuose ir

„Romuvoje“, Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro klasėse, Pandėlio ir Juodupės gimnazijose.

Kiek serga mokytojų? „Mokyklos neturi teisės pranešti apie sergančius mokytojus dėl duomenų apsaugos įstatymų, tačiau pavienių sergančiųjų rajone yra“, – sakė Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas.

Darželinukų netestuoja, skaičiai neaiškūs

Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė Valentina Mickienė, koordinuojanti vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūrą, „Gimtajam…“  sakė, jog sergančių darželinukų statistikos nėra, nes darželiuose vaikai netestuojami. „Mes darželiuose tik atliekame paviršių testavimą ten, kur pareiškiamas noras, ir aiškinamės, ar virusas yra ant paviršių. Vieną kartą tai darėme „Ąžuoliuke“ ir Kavoliškyje, dabar norą pareiškė ir Kamajų darželis“, – sakė V. Mickienė.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments