Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Visų Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro darbuotojų COVID-19 tyrimai – neigiami. Nepaisant to, poliklinikos darbuotojai vėl bus testuojami po septynių dienų. Įstaigos vadovės Danguolės Kondratenkienės teigimu, poliklinika atnaujina skiepijimo paslaugas bei socialinių darbuotojų testavimą dėl COVID-19.

Rajono ligoninės direktorės pavaduotojos medicinai Marijanos Čeponytės teigimu, pirmadienį, balandžio 27-ąją, buvo žinomi 217 darbuotojų ir 94 pacientų COVID-19 testų atsakymai. Visi jie – neigiami. Pirmadienį paimta 17 tepinėlių pakartotiniams tyrimams.

Bus tiriami ir asmenys, kontaktavę su užsikrėtusiąja.

Kita gera žinia skrieja iš Rokiškio karščiavimo klinikos. M. Čeponytės žiniomis, praėjusį trečiadienį ir ketvirtadienį klinikoje lankėsi po vieną asmenį, penktadienį – septyni. Visų jų testų atsakymai taip pat neigiami.

Skemų socialinės globos namų direktoriaus Gintaro Girštauto teigimu, yra gauti 125 darbuotojų testų atsakymai, visi jie neigiami. Dar laukiama maždaug 60 darbuotojų tyrimų rezultatų.

Rokiškio psichiatrijos ligoninėje iš viso buvo paimti 247 testų tepinėliai. Jų atsakymai – taip pat neigiami. Tai patvirtino laikinai einanti įstaigos direktoriaus pareigas direktoriaus pavaduotoja gydymui Nijolė Rupeikienė.

Rajono meras Ramūnas Godeliauskas džiaugėsi žiniomis, kad, ištyrus poliklinikos ir ligoninės darbuotojus bei užsikrėtusiųjų aplinką, daugiau COVID-19 susirgimų nenustatyta, tačiau pabrėžė, kad pakartotiniai tyrimai yra būtini ir jie bus atlikti po savaitės.

Savo socialinėje paskyroje meras prašo visuomenės narių būti supratingiems. „Labai prašau palaikymo ir atjautos susirgusiems. Tie žmonės, jų šeimos nariai neturi jaustis dėl to kalti. Baisu skaityti kai kuriuos komentarus, pasisakymus, kaltinančius, smerkiančius, ieškojimus kaltų. Tai nesuvokiama. Būkime tolerantiški ir nepraraskime atjautos, bet kuris iš mūsų bet kurią dieną gali atsidurti tokioje pat padėtyje… Linkėkime jiems greičiau pasveikti“, – į gyventojus kreipėsi rajono meras R. Godeliauskas.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie