blank

Nuo kovo mėnesio Rokiškio rajone fiksuoti iš viso 1726 COVID-19 infekcijos atvejai. Per parą nustatyta 7 nauji atvejai, šiuo metu gydomi 130 užsikrėtusiųjų, 1500 gyventojų laikomi pasveikusiais, mirė 47 asmenys. Šiuo metu Rokiškio rajono ligoninėje gydomi 27 COVID-19 infekcija užsikrėtę ligoniai.

Rokiškio rajone pagal prioritetines grupes pirmąja vakcinos doze paskiepyti 1943 asmenys, tai atitinka 7,06 proc. visų rajono gyventojų, o antrąja – 1224 asmenys, tai atitinka 4,45 proc. gyventojų.

Specialistė patvirtino, kad didžiausias viruso protrūkis – VšĮ Rokiškio rajono ligoninėje, kurioje užsikrėtusiais laikomi 24 asmenys. Kadangi dalis personalo jau yra prasirgę šia infekcija, o dauguma kitų paskiepyti dvejomis vakcinų nuo COVID-19 dozėmis, šiame židinyje serga tik ligoninės pacientai. „Situacija ligoninėje itin sudėtinga, tai – didžiulė problema, todėl NVSC kartu su Rokiškio rajono savivaldybe surėmę pečius ieško, kur yra problema ir kaip ją kuo greičiau išspręsti“ – sakė D. Bulovienė.

Taip pat neramina didelis šeiminių židinių skaičius. Vis dar židiniu laikoma AB „Rėkyva“, o sparčiai gęstančiais židiniais laikomos šios rajono įstaigos – AB Rokiškio mašinų gamykla, Skemų socialinės globos namai ir Juodupės seniūnija. Naujausias viruso protrūkis fiksuotas vienoje Rokiškio lopšelio-darželio „Varpelis“ grupėje ir UAB „Henvida“.

Dar prieš savaitę Rokiškio rajono savivaldybė „pirmavo“ pagal sergamumą, tačiau situacija sparčiai gerėja – šiuo metu Rokiškio rajono savivaldybė pagal sergamumą COVID-19 – 6-oje vietoje.

„Vasario 13-ąją Rokiškio rajono savivaldybė pagal sergamumą buvo pirmoje vietoje, vasario 16-ąją nukritome į į trečiąją vietą, vasario 18-ąją – į ketvirtą vietą, o šiuo metu esame šešti.

Pagal sergamumą savivaldybės susiskirsčiusios taip – Visaginas, Biržai, Utena, Švenčionys, Elektrėnai, Rokiškis. Šios žinios džiugina, tačiau labai neramina viruso protrūkis ligoninėje ir šeiminiai židiniai“ – džiugiomis žiniomis dalinosi D. Bulovienė.

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Magde
Magde
2021 19 vasario 12:29

Kaip baisu: zmones, bijodami ligonines, mirsta namuose, rankioja lavonus kaip grybus. Negi negalima ivest tvarkos??? Kodel niekas uz tai neatsako?

Obelietis
Obelietis
2021 19 vasario 19:42
Reply to  Magde

Po apdovanojimo ceremonijos padėkos raštais, Godeliauskas pavargo. O opozicija negali prisibelsti iki jo.

Stop
Stop
2021 19 vasario 12:19

Nepateisinama, kai virusas plinta gydymo įstaigose. Tai reiškia, kad aplaidžiai arba netinkamai rūpinamasi dezinfekcija.Tai jau nusikalstama veika.