blank

Kaip skelbia Statistikos departamentas, nuo kovo rajone iš viso fiksuoti 1739 COVID-19 infekcijos atvejai. Per sekmadienį nenustatytas nė vienas susirgimas. Šiuo metu gydoma 116 užsikrėtusiųjų, 1520 gyventojų laikomi pasveikusiais. Mirė 51 žmogus

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Rokiškio skyriaus vyriausioji specialistė Daivutė Bulovienė, laikinai vykdanti skyriaus vedėjo funkcijas, patvirtino, kad per savaitgalį buvo fiksuotos trys mirtys nuo COVID-19. Specialistės teigimu, mirusieji buvo garbaus amžiaus (gim. 1928, 1931, 1932 m.).

Didžiausias viruso protrūkis – rajono ligoninėje (serga 24 pacientai). Nerimą kelia šeiminių židinių gausa. Sparčiai gęsta židiniai Rokiškio mašinų gamykloje ir Skemų socialinės globos namuose – po 4 sergančiuosius, lopšelyje-darželyje „Varpelis“ – 3, Juodupės seniūnijoje – 2.

Šeštadienį rajono savivaldybė pagal sergamumą buvo šeštojoje vietoje šalyje, o pirmadienį pakilo į penktąją. Pagal sergamumą Rokiškį lenkia Biržų, Visagino, Utenos, Švenčionių rajonų savivaldybės

Subscribe
Informuoti apie
guest
6 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Gydytojas
Gydytojas
2021 24 vasario 7:23

Infekcijos židiniu laikoma tada, kai suserga 2 ir daugiau toje pat vietoje asmenys. Kai į ligoninę atvežami sergantys -židiniu neskaitoma. Tačiau jei pačioje ligoninėje atvykus dėl traumų, širdies ir kitų ligų čia pacientas paguldomas tolimesniam gydymui ir jis užsikrečia bei suserga Covid liga, -skaitoma inf. židiniu.

deivis
deivis
2021 23 vasario 14:10

tia kad daugiau ligoninei serganciu

Jo....
Jo....
2021 23 vasario 12:19

Manau vadovų,nes galioja stručio taisyklė,galva į smėlį-gal viskas savaime susitvarkys .Meras turėtu kažką daryti,jam pavaldi ligoninė. Kiek galima nesiskaityt su ligoniais?Prisamdo alkoholikų,nupūšusių gydytojų ir med.personalo ir galabina silpnesniuosius ir covido nereikia.

Stop
Stop
2021 23 vasario 7:40

Kodėl NVSC tik praneša sergančiųjų skaičiukus? O kodėl vis ,,negęsta,, židinys ligoninėje? Gal trūksta apsaugos priemonių, kažkokios pagalbos,o gal visgi tai vadovų aplaidaus ir neatsakingo darbo dėka?

Neabejinga
Neabejinga
2021 23 vasario 21:52
Reply to  Stop

Nusibodo visiška nesąmonė , kaskart rašoma ir publikuojama apie “didžiausią viruso protrūkį ligoninėje”. Ligoninės covid skyriuje yra guldomi ir gydomi visi covid sergantys rajono pacientai, kuriuos siunčia poliklinikos gydytojai , taip pat atvykstantys su GMP per karščiavimo izoliatorių , tiek besikreipiantys savarankiškai. Jie serga vidut ir sunkiomis formomis , turi daugybę gretutinių ligų , jiems reikalingas deguonis. Jie yra ir bus gydomi , nes tam ir yra įsteigtas skyrius. Tad jeigu visi šie pacientai ir toliau bus vadinami “protrūkiu” , siūlau korespondentei pasidomėti , kiek gydomų covid ligonių yra Santaros klinikose, Panevėžio Resp. ar Utenos apskrities ligoninėse. Tik ten tokia… Skaityti daugiau »

Stop
Stop
2021 24 vasario 8:23
Reply to  Neabejinga

Ačiū,kad paaiškinote. Todėl dar kartą rašau,kad prie pateiktos NVSC informacijos ,nors kartą galėtų būti ir ligoninės vadovų paaiškinimas. Ir visuomenei, ir su kitomis ligomis šioje įstaigoje besilankantiems būtų ramiau. DIDELIS MINUSAS STRAIPSNIO RAŠYTOJAI.