Ši, manoma, klaidinanti nuotrauka, kurioje įamžinta ne Matilda, panaudota šiauliečio grafiko V. Janulio darbe, „puošiančiame“ Rokiškio kultūros centro sieną. J. Kačerausko ir Krašto muziejaus archyvo nuotr.

„Liūdna, bet ten ne Matildos Olkinaitės, o jos sesers Mikos nuotrauka“, – komentarą prie ankstesniuose „Gimtojo…“ numeriuose skelbto straipsnio apie garsių žmonių atminimo sieną Kultūros centre rašo Neringa Danienė. Ji – viena iš iniciatorių išleisti knygą apie jauną sušaudytą mūsų krašto poetę. Tiesa, gražus noras ją įamžinti tinkamai kultūros žmones supriešino. Kad tai ne Matilda, o jos sesuo Mika, patvirtino ir Krašto muziejaus Istorijos skyriaus vedėjas Giedrius Kujelis. O darbo autorius šiaulietis grafikas Vaidotas Janulis nebaigus pokalbio išjungė telefoną.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

kasyba

4
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
fiejaGailaMimiBevardis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
fieja
fieja

O tai ne mūsų krašto žmonės turėjo jam teisingą informaciją nusiųsti apie Matildą? Kas užsakė tą lentelę?

Gaila
Gaila

O kodel is karto: ciniskas poziuris? Juk jei dare ne krastietis,o ir “nepazino Matildos asmeniskai”, tai tiesiog suklydo zmogus. Bet ne, musu gi visuoneme tokia-vietoj to, kad pasakytu ramiai ir graziai, kad padaret klaidu-istaisykite, reikia iskelti “ciniska poziuri”, skandala, viesai zmogu drabstyti, smerkti ir tyciotis.

Mimi
Mimi

O gramatinė klaida irgi atsitiktinė ,ar rankraštyje buvo žodis sanuoju?

Bevardis
Bevardis

Aš sanuoju keistą sapną. Beraščia nevykėliai ne tik nuotrauką sumaišė, bet ir rašyti nemoka!