Mieste sulankstytų ar nusuktų kelio ženklų – ne vienas. J. Kačerausko ir A. Katinausko nuotr.

Pagrindinėje miesto Respublikos gatvėje tokių „perliukų“ galima pamatyti ne vieną ir bene kasdien. Vieni kelio ženklai sulankstyti, kiti – nusukti į priešingą pusę. Vietinis vairuotojas dėl to nesutrinka, o ką daryti svečiui, nepažįstančiam mūsų miesto?

Neseniai „Gimtojo…“ skaitytojas Pandėlio ir Pagojės gatvių sankirtoje užfiksavo nusuktą kelio ženklą, kuris įspėja duoti kelią. „Laukiam nelaimės ar šiaip ženklas nebereikalingas?..“ – retoriškai klausė skaitytojas.

Rokiškio miesto seniūno pavaduotojas Egidijus Žaliauskas „Gimtajam…“ teigė, jog kelio ženklai mūsų mieste nusukami ar nulinksta kone kiekvieną dieną. „Vieni kelio ženklai nukenčia eismo įvykių metu, tuomet žalą atlygina draudimas, kiti – nuo chuliganų. Jei kaltininkas neišaiškinamas, kelio ženklus tenka tvarkyti iš biudžeto pinigų. Tiesa, ne seniūnijos lėšomis – apie tai mes pranešame rajono administracijai. Kelio ženklus prižiūri AB „Rokiškio komunalininkas“. Beje, nuo chuliganų kenčia ne tik kelio ženklai, bet ir gėlynai, medeliai, žaidimo aikštelės…“ – kalbėjo seniūno pavaduotojas ir pridūrė, jog gyventojai gana retai informuoja seniūniją apie nuniokotus kelio ženklus.

anykščių

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Nelson Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Nelson
Nelson

tas neįgaliojo ženklas yra kliūtis. Ji reikia išmontuoti ir ant stovėjimo vietos nupiešti. Kadangi Rokiškyje dviračių takų infrastruktūra labai išplėtota, norėdamas išvengti susidūrimo su moteriške su dviem tašėm,teko šokti nuo gatvės borto 30 cm, kitaip tiesiai į šį nulenktą ženklą. Komunalininkui linkėjimai