A. Butkevičius. 15min.lt nuotr.
A. Butkevičius. 15min.lt nuotr.

„Jeigu ir bus pasiūlyta frakcijos, tas jau buvo daroma šiandien ryte, bet aš aiškiai pasakiau: kol kas aš neapsisprendžiau apskritai, ar aš dalyvausiu Seimo Pirmininko pavaduotojo rinkimuose“, – antradienį žurnalistams sakė A. Butkevičius.

Paklaustas, kiek laiko tai svarstys, politikas atsakė: „Kol būsiu laikinai einantis Premjero pareigas, tai tikrai svarstysiu“.

Pasiteiravus, ar nesijaučia išduotas, A. Butkevičius sakė, kad „čia yra politinio pasitikėjimo klausimas“.

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sako, kad teiktų antrą kartą A. Butkevičiaus kandidatūrą į Seimo vicepirmininko pareigas, „jeigu jis pareikš norą“.

„Manau, tikrai jo kompetencija yra pakankama ir labai aiški“, – sakė Seimo Pirmininkas.

Paklaustas, ar antrą kartą užteks balsų paskirti A. Butkevičių Seimo vicepirmininku, V. Pranckietis sakė: „Tikiuosi, jeigu tikėtume, kad ne, tada ir neteiktume“.

Seimo Pirmininkas mano, kad A. Butkevičius nesurinko pakankamai balsų galbūt ir dėl techninių problemų.

„Žmonės ne viską suprato, ką daro, daug yra naujų žmonių, kurie galbūt tiesiog pasiklydo tuose mygtukuose. (…) Tiesiog kažkokie techniniai negebėjimai kol kas…“, – mano V. Pranckietis.

Kaip jau skelbta, Seimo narys socialdemokratas Juozas Olekas mano, kad vyks pakartotinis balsavimas dėl Socialdemokratų partijos pirmininko laikinojo Premjero A. Butkevičiaus paskyrimo Seimo vicepirmininku ir jis bus išrinktas.

„Manau, kad jis yra pasiruošęs šį darbą dirbti, tikriausiai vyks pakartotinis balsavimas ir jis bus išrinktas“, – antradienį žurnalistams sakė J. Olekas.

Per slaptą balsavimą A. Butkevičiaus kandidatūrą palaikė 66 Seimo nariai, 53 buvo prieš, susilaikė 14 parlamentarų.

Eltos inf.

kasyba

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie