Sandorius sudarinėjantys notarai nepastebi didelių pokyčių Rokiškio NT rinkoje. Žygimanto Jasiulionio ir Evaldo Černiausko nuotr.

Tarp pigiausiųjų

Naujienų portalas DELFI paskelbė informaciją apie tai, kuriuose Lietuvos miestuose butai yra pigiausi. Rokiškio miestas atsidūrė septintojoje vietoje tarp devynių miestų, pasižyminčių pigiausiu būstu, po Akmenės, Visagino, Kalvarijų, Zarasų, Kupiškio, Pakruojo. Paskutinėse devintuko vietose rikiuojasi Pagėgiai ir Vilkaviškis – čia butai šiek tiek brangesni nei Rokiškio mieste, kur, kaip skelbiama DELFI informacijoje, vidutinė 1 kv. m buto kaina pernai siekė 310 eurų. Pigiausi butai buvo Akmenėje – 1 kv. m – 195 eurai.

Sausį – aktyvesnis butų ir namų pirkimas

Apie parduodamą būstą Rokiškio rajone skelbimų gali rasti kiekviename „Gimtojo…“ numeryje. Kaip ir internete. Parduodami ne tik butai, namai, bet ir pastatai ar sklypai. Kai kurie skelbimai „kabo“ ne mėnesį ir ne du, o metus ir dar daugiau, bet būsto vis tiek nepavyksta parduoti. Atrodo, kad Rokiškyje NT rinka tikrai apmirusi. O gal  tiesiog pasiūla yra didesnė nei paklausa?

NT sandorius sudarantys Rokiškio notarai sąstingio NT rinkoje nepastebi. Netgi atvirkščiai. Pasak notarės Valdemaros Vaičekonienės, pavyzdžiui, šį sausį kaip tik aktyviai pirkti butai ir gyvenamieji namai. „Nemažai butų, namų įsigijo jaunos šeimos, kai kurios baigusios aukštuosius mokslus ir atvykusios iš didmiesčių. Pernai pirkimo mažėjimo nepastebėjau, pirkta panašiai kaip visuomet. Kitas dalykas – pasiūla: butų pasiūla yra nemaža, daugiau butų parduodama, nei perkama“, – „Gimtajam…“ komentavo V. Vaičekonienė.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

kasyba

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
raminta Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
raminta
raminta

Pasiūlykite man butą Rokiškyje su visais patogumais už 3 t. eurų..???kliedesiai …rajone taip yra už tokią kainą, bet ne pačiam Rokiškyje