Redakcijos archyvo nuotr.
Redakcijos archyvo nuotr.

 

 

Rokiškio kūno kultūros ir sporto centre (KKSC) buriama nauja ledo ritulio grupė, kurioje žaisti kviečiami 2007–2008 m. gimę ir jaunesni berniukai. Ši komanda netrukus dalyvaus Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos varžybose.

Grupę buria ledo ritulio treneris Genadijus Fitingovas. Jis pasakojo, kad vaikai treniruočių metu rudenį ir pavasarį, kol KKSC nėra ledo, mokysis važinėti riedučiais, žais futbolą, salės riedulį, tobulins įgūdžius pagal specialias jauniesiems sportininkams pritaikytas metodikas. Pašnekovas teigė, kad vaikai jau po poros mėnesių iščiuoš ant ledo rungtyniauti su savo bendraamžiais Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos varžybose. Todėl ir komanda šiemet buriama gerokai anksčiau nei įprastai. Mat jau rugsėjo viduryje treneris turės paduoti paraišką lygos organizatoriams.

Tačiau, kaip treneris sako, varžybos ir medaliai – tik vienas iš daugelio sporto privalumų. Sportuodami gryname ore vaikai grūdinsis, stiprins imunitetą. Ledo rituliui, kaip ir daugeliui gyvenimo sričių, reikia tvirto charakterio, drąsos, veržlumo – būtent šias savybes vaikai ugdys treniruotėse.

Užsiėmimai vyks ledo ritulio aikštelėje ir Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos sporto salėje (M. Riomerio g. 1). Treniruotės vyks pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais nuo 15 val. Išsamesnę informaciją teikia treneris G. Fitingovas tel. (8–615) 64938.

Daugiau “Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ledas
Ledas
2016 4 rugsėjo 8:32

Ledo ritulys ??? kur jis ??? cia tik profilaktinis pasiciauzimas chebra jau dabar treniruojasi o pas mus kokie du menesiai ledo per metus . tainekazka galima ir ismokti 🙂

Rekomenduojami video: