Skaitytojo nuotr.

T. Stakėnas pripažino, kad balų ant ledo būta, nors ir šaldymas buvo padidintas maksimaliai. „Balų atsiranda nuo tiesioginių saulės spindulių, o šeštadienis buvo saulėtas ir oro temperatūra siekė apie 20 laipsnių šilumos“, – paaiškino direktorius.

Ledo arenos eksploatacija savivaldybei kainuoja daug, o perkamų bilietų kaina toli gražu nekompensuoja priežiūros išlaidų. Nuo praėjusių metų spalio mėnesio iki kovo pabaigos veikusios čiuožyklos eksploatacija, T. Stakėno paskaičiavimu, kainavo apie 70 tūkst. eurų, o per visą sezoną nupirkta 913 bilietų už 2113 eurų. Tiesa, ledo arena naudojasi ir sporto klubai, švietimo įstaigos, treniruojasi ledo ritulininkai. Gerai bent tai, kad prieš čiuožimo sezoną buvo atliktas generalinis šaldymo sistemos remontas ir nepasitaikė gedimų.

Pagrindinė problema – prieš sezoną apmokytas dirbti su ledo valymo mašina darbuotojas netikėtai nusprendė palikti darbą, dėl ko kilo problemų organizuojant veiklas arenoje, kol buvo surastas naujas darbuotojas.

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Obelis
Obelis
2024 3 balandžio 9:43

Ledo arena, baseinas, dar prisidės sporto arena – tai kiek bus išleidžiama lėšų pramogoms, o kiek, tarkim gatvių remontui?

Arinus
Arinus
2024 2 balandžio 16:09

Klausimas, kam kainavo ledo arena? Lyg ir savivaldybė pati pinigų neuždirba, viską iš miesto guventojų surenkama. Rokiškėnams ši pramoga yra aktuali ir ji turi išlikti

Rok
Rok
2024 2 balandžio 21:51
Atsakinėti į  Arinus

Gerai gyvenam pasirodo…

Vidas
Vidas
2024 4 balandžio 0:55
Atsakinėti į  Rok

T.b. norėtum kad nieko mieste nebūtų, tada ir pinigų nereiktų leist ir pats geriau jaustumeisi. Didysis tapytojas.

Rekomenduojami video: