Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Eglė Šustauskaitė

Kaip ir visiems abiturientams, pasiruošimas egzaminams buvo kiek komplikuotas. Teko kur kas daugiau dirbti savarankiškai, o tai ne visada buvo paprasta. Džiaugiuosi, kad mokytojai buvo geranoriški ir stengėsi kiek įmanoma mums padėti, todėl jaučiausi pakankamai pasiruošusi egzaminams. O ir laiko kartoti turėjome daugiau.

Laikiau lietuvių, matematikos ir anglų kalbos egzaminus. Labiausiai iš jų džiaugiuosi dėl anglų kalbos. Dėl jo ir mažiausiai baiminausi.

Biologijos egzaminas nuteikė pozityviai. Manau, šiemet jis buvo kiek lengvesnis nei pernai. Prieš egzaminą labiausiai baiminausi, kad pristigs laiko užduotims atlikti, bet viską suspėjau. Tikiuosi, kad pavyko padaryti geriausiai, kaip galėjau, ir parodyti savo žinias. Telieka laukti rezultatų.

Akvilė Garunkštytė

Pasiruošimas biologijos egzaminui buvo sudėtingas. Nors nuotolinės pamokos vyko sklandžiai, stigo gyvo bendravimo su mokytoju, teko daug dirbti individualiai, o tam reikėjo nemažai pastangų ir ryžto, buvo nelengva priversti save mokytis. Tačiau prisiversti pavyko. Ruošiausi ne viena, dažnai konsultavausi su klasiokais, tai stipriai mane motyvavo ir ragino gilinti žinias. Biologijos egzamino užduotys neišgąsdino, jos pasirodė ne itin sudėtingos, tačiau nebuvo ir paprastos. Kai kur teko gerokai pamąstyti. Šiek tiek nerimauju dėl užduočių, susijusių su ligomis, nes šią temą mažiausiai kartojau. Geriau įsiskaičiusi supratau, kad išspręsti įmanoma.

Tikiuosi, man egzaminai pavyko. Dėl lietuvių kalbos ir biologijos daug sunkumų nekilo, anglų kalbos egzaminas pavyko gerai, tik vienintelė matematika pateikė nemalonių staigmenų. Be to, tikslieji mokslai nėra mano stiprioji sritis.

Džiaugiuosi pagaliau baigusi egzaminų sesiją ir laukiu rezultatų.

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie