blank
V. Bičiūnaitės nuotr.

Graudinosi ir vaikai, ir tėčiai

Pirmąją vasaros dieną Rokiškio socialinių paslaugų centro (SPC) Dienos centre neįgaliesiems suruoštas vienas iš renginių, skirtų šeimos dienai paminėti. Šiame centre prasmingai laiką leidžia ir gyvenimo įgūdžių mokosi tie jaunuoliai, kuriems visą gyvenimą reikia nuolatinės, nuoširdžios, begalinės abiejų tėvų meilės ir kantrybės.

Jaunuoliams ir jų tėvams bei Dienos centro darbuotojams koncertavo Rokiškio kultūros centro rajono padalinio Juodupės senjorų ansamblis „Volungė“, o koncertą vedė, eiles skaitė jo dalyvė Janina Žvirblienė. Romantiškos, lyriškos dainos ir posmai vienus nukėlė į jaunystę, kitus nejučia privertė palinguoti, pritarti atlikėjams.

Nuaidėjus paskutiniams akordams, artėjančios Tėvo dienos proga jaunuoliai sveikino savo tėčius, jiems įteikė pačių sukurtas dovanas. „Aš džiaugiuosi, kad turiu tokį Tėtį ir kad Tu juo esi“, – skambėjo žodžiai, lydimi tėčių ir vaikų šiltų apsikabinimų. Simboliška, kad „Volungėje“ dainavo Dienos centre besilankančios Raimondos tėvai – Janina ir Viktoras Žvirbliai, tad abudu sulaukė dukros apkabinimų. Žmonės su negalia yra tokie atviri, kad jų paprastumas ir atvirumas ištraukia ašaras, tad graudinosi ir vaikai, ir tėčiai, ir buvę šalia. Na, o tuos, kurie negalėjo atvykti, vaikai pasveikins namuose. „Pats gražiausias gamtos šedevras yra šeima, ir niekas jam neprilygs. Pats patikimiausias bankas – irgi šeima. Bet bankas yra toks dalykas – kiek įnešim, tiek ir palūkanų turėsim“, – jautriai kalbėjo socialinė darbuotoja-padalinio vadovė Jūratė Dovydėnienė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: