Dirba klientų patogumui

Rokiškyje, prie Kalneliškių kapinių, dešinėje pusėje, geltoname namelyje, veikia bendrovės užsakymų priėmimo punktas: čia verta kreiptis dėl paslaugų, konsultuotis, vietoje derinti projektus, rinktis medžiagas ir pavyzdžius. „Klientų patogumui dirbame kiekvieną savaitės dieną nuo 10 iki 19 val.“, – teigia užsakymus priimanti įmonės produkcijos žinovė Irma Čereškevičienė. Ji patikina, kad priimami ir ypač skubūs užsakymai.

Artėjant Tėvo dienai ir vasaros sezonui, įmonė siūlo ypatingas nuolaidas. „Mes suprantame žmonių norą įrengti ir tvarkyti kapavietes, suprantame ir tai, kad kai kuriuos norus gali riboti per plona piniginė, todėl derinamės prie kiekvieno užsakovo galimybių. Ne visi žmonės išgali nuvykti iki kapo, todėl nuvežame patys. Konsultacija nieko nekainuoja“, – apie bendravimą su klientais ir jų lūkesčius kalba bendrovės direktorius Alvydas Krikščiūnas. 

Paslaugos teikiamos iš vienų rankų

Bendrovė užsakovams siūlo visas kapaviečių įrengimo ir restauravimo paslaugas – nuo patarimų, kaip gražiau įrengti, iki paminklo ar plokštės parinkimo, užrašo, tvorelių, kalvystės darbų, įvairios dangos ir skaldos. Pagal pageidavimą apželdina, siūlo ne tik nuolatinę, bet ir vienkartinę kapavietės priežiūrą: gali papuošti, žvakių uždegti mirusiojo metinių ar kita proga. Tai tampa aktualu dėl emigracijos, keičiamos gyvenamosios vietos, kai daugelis nebegali nuolat prižiūrėti artimųjų kapų.

Profesionalai laukia iššūkių

Panevėžiečiai užsakovams siūlo tik pačios aukščiausios kokybės švedišką ir karelišką akmenį. „Jis yra amžinas, tinka mūsų klimato sąlygoms, todėl ir garantija taikoma visam laikui. Jis labai skiriasi nuo kiniško, kuris po poros metų paruduoja, netinka mūsų klimatui, todėl nėra ilgaamžis. Tokio akmens nenaudojame ir nepatariame juo susigundyti, nes tai tik laikinas grožis. Darbams teikiame penkerių metų garantiją. Net jai pasibaigus, nesikratome atsakomybės ir sutvarkome kapavietes“, – užtikrina A. Krikščiūnas.

Bendrovės direktoriaus pastebėjimu, ne tik medžiagos, bet ir jų darbų kokybė išsiskiria. Įmonės specializacija ir yra akmens apdirbimas, todėl čia sumontuota pati moderniausia įranga. „Mūsų gaminių įvairovė beribė, galime akmenyje išreikšti bet kokias žmogaus mintis – nuo portretų iki subkultūros pavyzdžių. Prašome kreiptis ir duoti kuo daugiau iššūkių, nes juos įveikdami tampame tobulesni“, – komentuoja A. Krikščiūnas.

Kad įmonė pelnė gerą vardą, liudija užsakovų atsiliepimai. „Žmonės ypač dėkoja už skubiai atliktus darbus, kartais dėkingumą išsako spaudoje. Tai dėsninga, nes įmonėje dirba ilgametę, vertingą patirtį turintys savos srities specialistai. Jų dėka įmonė konkurencingai gyvuoja daugiau nei 30 metų ir nesitraukia iš rinkos. Nuolat ieškome naujovių ir dar geresnių sprendimų“, – sako vadovas ir priduria, kad gamybos procesą galima pamatyti internete paskelbtoje filmuotoje medžiagoje. 

Atnaujina ir senas kapavietes

Panevėžiečiai ne tik įrenginėja naujas kapavietes sekdami naujoves, bet restauruoja ir senas: atnaujina užrašus, sutvarko pasvirusius ar apirusius paminklus. Patys juos  demontuoja, išveža į fabriką, ten atnaujina ir vėl iš naujo sumontuoja.

Įmonė atlieka ir kitokius kapaviečių tvarkymo darbus. „Pavyzdžiui, šiuo metu didelis  metalinių tvorelių atnaujinimo poreikis. Jas specialioje kameroje smėliuojame ir dažome milteliniu būdu. Taip dažai, nepažeisti gamtos, išsilaiko iki dešimties metų. Vis daugiau norinčiųjų kapą padengti granito plokštėmis, nes tokia kapavietė išlieka graži daugelį metų. Plokščių turime begalę rūšių, atspalvių ir raštų. Dengiame ir plytelėmis – šis variantas pigesnis. Jų taip pat yra įvairių raštų ir atspalvių. Kapavietę galime komponuoti įvairių raštų skaldele, jos įsigysite atvykę pas mus“, – sako „Vitaka ir Ko“ direktorius ir užtikrina, kad įmonė gali įgyvendinti bet kokį kliento norą, todėl ragina nedelsti kreiptis.

Kreiptis dėl paslaugų Rokiškyje susisiekite tel. 8 634 55 557.

Užs. P-217

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie