Redakcijos archyvo nuotr.

Seniai dirba nuostolingai

„Rokiškio komunalininko“ valdybos pirmininkas Ramūnas Godeliauskas teigė, kad ši bendrovė jau senokai dirba nuostolingai, yra nekonkurencinga ir tai yra politinio valdymo pasekmė. „Jeigu ją valdytų privatus verslas, tokia situacija nebūtų toleruojama. Seniai būtų atlikta įmonės veiklos analizė ir pakeistas nuostolingai dirbančios įmonės vadovas. O dabar – viskas politizuota, iki šiol net nebuvo pareikalauta iš įmonės detalių veiklos duomenų, niekas jų neanalizavo“, – komentavo R. Godeliauskas, pirmiausiai ir pareikalavęs duomenų, atspindinčių realią bendrovės situaciją.

Naujasis valdybos pirmininkas ketina šiuos duomenis kuo skubiau pateikti valdybai ir kartu spręsti, ką daryti toliau. „Akivaizdu, kad nieko nekeičiant ši įmonė, turinti apie šimtą darbuotojų, galėtų išsilaikyti tik iki metų pabaigos. Vėliau taps nemoki. Tai liečia ir bendrovės darbuotojų algas“, – teigė pašnekovas.

Pasak R. Godeliausko, jis pasitiki naujai išrinktos valdybos kompetencija, nes joje suburti profesionalai, yra ir ekonominį, ir finansinį išsilavinimą turinčių žmonių, kurie tikrai pajėgs įvertinti bendrovės potencialą ir pažvelgti į situaciją ne per politinę, o verslo prizmę.

„Labiausiai galvą skaudėti dėl šių įmonių konkurencingumo turėtų savivaldybei. Yra įvairių galimybių, manau, kad šios įmonės tikrai galėtų tapti konkurencingos. „Rokiškio komunalininkas“ turi nekilnojamojo turto miesto centre, galima būtų jį parduoti, o gautus pinigus investuoti į modernią techniką, reikalingą bendrovės paslaugų teikimui. O visa administracija galėtų keltis į pirties pastato antrąjį aukštą, kuris yra tuščias“, – kaip galimybių pavyzdį nurodė R. Godeliauskas.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

kasyba

9
Rašyti komentarą

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
7 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
SpecialusBevardisNuomonėKonservatoriusSofija Rotary Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Specialus
Specialus

Čia jau be STT gal nepraeis?

Bevardis
Bevardis

Uzuojauta Rotary klubui. Informatikos mokytojas vadovauja komunalininkui ir rotary klubui. Verkti norisi.

Nuomonė
Nuomonė

Ko norėti iš įmonės administracijos, jeigu nesugeba net savo kiemo susitvarkyti. Kamerų pridėta, o tvarka tragiška. Vadovas visiškai nekompetetingas, ne verslo žmogus ir tiek.

Konservatorius
Konservatorius

O tai kaip Godeliauskas išrinktas valdybos pirmininku, jei pries tai budamas Rokiškio vandenų valdybos pirmininkas, pylesi kurą vežė nuotekas įmonės vardu ir uz tai buvo nubaustas administracine tvarka. Tai kur žiūri Meliunas, antikorupcijos pirmininkas. Yra vienas tikslas valdančiųjų, privatizuot įmonę. O kad direktorius be nuomonės, tai faktas.

Sofija Rotary
Sofija Rotary

O, labai tinka: bankrutuojančios įmonės direktorius – ROTARY prezidentas! Kada Rotary subankrotins?

Raminta
Raminta

Senai laikas nuimti direktorių, niekada nebūtų buvę tokios padėties, biudžetininkas, nieko visiškai nesuprantantis apie verslą ir neleidžiantis dirbti kitiems

Smalsutis

Ar direktoriui šilta vieta jau paruošta?

Raudonasis Velykalnis
Raudonasis Velykalnis

Socdemų deleguotas direktorius vykdo politinį užsakymą – subankrotinti Rokiškio komunalininką.

Bevardis
Bevardis

Daroma viskas, kad ši įmonė pereitų į privatininko rankas. Dėl įmonės blogų rezultatų kalta komunalininko valdžia ir jos nesuziūrėjusi savivaldybė.