blank
Asmeninių archyvų nuotr.

„Miško ūsai“ – matematinių kortelių rinkinys, kuriame paveikslėliais pateikiami uždaviniai – istorijos. Kiekviename uždavinyje laukia žaismingi veikėjai, pasakojantys savo problemas, kurias reikia išspręsti. Kortelės kviečia pagalvoti, kaip istorija vyko, ir rasti ne vieną, o keletą sprendimo būdų ir atsakymų.

Milijoną kartų kartojusi, kad vaikai bijo matematikos, radau būdą, kaip ją pateikti taip, kad kiekvienas įsimylėtų! Uždaviniai – istorijos – paveikslai! Piešinius piešė Sigitas Daščioras, o uždavinius sugalvojau aš, pasisemdama patirties iš pasaulio protų, atlikusių tyrimus apie matematikos mokymą. Uždaviniai parinkti ugdantys samprotavimą ir problemų sprendimo gebėjimus. Kviečiama aptarti istorijas ir rasti kartais net ne vieną galimą sprendimo būdą.

Korteles taip pat galima naudoti kalbant apie dailę, meną bei istorijų kūrimą, siųsti kaip atvirlaiškius.

Kol kas rankose turim tik pavyzdžius, o likusios kortelės ir pakavimai dar spaustuvėje, bet greitu metu turėsime jas visas“, –  pasakoja I. Kilė.

Edukacines korteles pirmiausiai galima bus įsigyti internetu, Vilniaus knygynuose, o Rokiškyje vieta, kur bus parduodamos šios kortelės, dar derinama.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: