Dar baseino statybų pradžioje pasipylė valdžios pažadai – vandens pramogos duris atvers šį rugsėjį. Ir šįkart pažadai nebus ištesėti... Redakcijos archyvo nuotr.

Konkursą laimėjęs baseino direktorius Vitalijus Jocys oficialiai dar negali eiti šių pareigų. Jis tebėra rajono tarybos narys, prašymą nutraukti įgaliojimus Vyriausiajai rinkimų komisijai jis pateikė, bet komisija posėdžiaus tik rugpjūčio 14 d. (Nutrūkus socialdemokrato V. Jocio įgaliojimams, pagal socialdemokratų sąrašą teisę į mandatą įgyja Arūnas Augutis, dailės mokytojas ir „Rodos“ klubo vadovas.)

„Kol nepradėjau baseinui vadovauti, negaliu vykdyti pirkimų, priimti darbuotojų. Teks verstis per galvą, nes spalio pradžioje turime baseiną atidaryti. Paskelbiau dvi neformaliojo ugdymo programas, kuriose galės dalyvauti 100 vaikų. Telefonas užkaito, kiek norinčiųjų“, – apie darbų karštymetį dėstė V. Jocys. Pasak jo, rūpesčių galybė, nes per trumpą laiką teks vykdyti pirkimus: nuo rankšluosčių, chemijos, darbuotojų aprangos iki įrangos, ryšių, sudaryti elektros tiekimo sutartis ir kt. Dar ir pats baseinas neatiduotas eksploatuoti, laukia leidimų, higienos pasų procedūros. V. Jocio nuomone, jeigu viskas klostysis be trikdžių, realu baseiną lankytojams atverti spalyje.

Baseinas vilioja darbo ieškančiuosius. Išrinktasis direktorius sakė, jog nustebino į valytojus besisiūlančiųjų bumas: nors baseine dirbs keturi valytojai, į šią poziciją pageidauja dvi dešimtys. Reikės keturių gelbėtojų, kuriems specialus išsilavinimas nebūtinas, du jau pasisiūlė. Dirbs du plaukymo instruktoriai. V. Jocys sakė, kad jų atrankos konkurso neskelbs, bet savivaldybės jis prašė sudaryti kelių specialistų komisiją, kuri rengs pokalbius su pretendentais, kad atrinktų profesionaliausius.

Dar bus koreguojamos ir baseino paslaugų kainos. Kadangi rugpjūtyje rajono taryba neposėdžiaus, klausimai, susiję su baseino veikla, rajono tarybos bus svarstomi rugsėjyje.

azija

6
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
BenasLinaNorintis dirbtiSponke69bedarbis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Benas
Benas

Gaila, kad direktoriaus konkurse galėjo dalyvauti žmogus, kuris kol kas negali eiti pareigų. Čia klaida. Kita klaida, kad direktoriaus konkursas paskelbtas per vėlai. Dabar kaltininkai išsislapstė…Situacija nevaldoma… Informacijos, kada bus atidarytas baseinas, NĖRA.
Štai taip dirbama Lietuvos labui…

Norintis dirbti
Norintis dirbti

Iš tiesų keista. Idomu kaip ir kur vyksta ta darbuotojų atranka?! Kokie bus etatai? Niekur nėra jokios informacijos apie laisvas darbo vietas… Na, bet čia viskas aišku, savus idarbins i tiek…

Lina
Lina

Anksčiau skelbė,kad bus 18 etatų.

Sponke69
Sponke69

Kitaip ir būti neturejo,juk cia Rokiskis.. Eksprontu greit viska padarys,ir rezultatas bus aiskus.. Kazin ar dar pirman menesi plyteles neatsokines..

bedarbis
bedarbis

Labai norėčiau dirbti baseine. Bet kur paskelbta informacija apie baseino laisvas darbo vietas? Kam siųsti savo gyvenimo aprašymą? Niekur nieko nerandu. Keista…

Bevardis
Bevardis

Prasideda…. Zadejo atidaryti rugseji, dabar jau apie spali kalba, o bet atsidaris tik kova.