Swedbanko savitarnos skyriuje įsikūrė rokiškėnams gerai žinomas benamis. L. Dūdaitės nuotr.
Swedbanko savitarnos skyriuje įsikūrė rokiškėnams gerai žinomas benamis. L. Dūdaitės nuotr.

Ankstų sekmadienio rytą “Gimtojo…” budinčiajai korespondentei paskambinusi rokiškėnė neslėpė pasipiktinimo: užėjusi į “Swedbanko” savitarnos skyrių ji išvydo netvarką. “Visur šiukšlės, cigarečių pakeliai… O kvapas – žodžiais nenusakomas”, – kalbėjo pašnekovė. “Gimtasis…” patikrino šį pranešimą. Mums pasisekė labiau: savitarnos skyriuje pavyko rasti ir naująjį jo gyventoją – rokiškėnams gerai žinomą benamį.

benamis-cizai

Skaitytojos skundas pasitvirtino: skyriaus kampuose iš tiesų primėtyta šiukšlių, tvyrojo seniai nesipraususio, alkoholiu piktnaudžiaujančio žmogaus kvapas. Apie pomėgį svaigintis liudijo ir šiukšlių dėžėn sumesti stipraus alaus “bambaliai”. Toks pat “bambalys” švietė ir pro ploną prekybos centro maišelį. Vyras tikino, kad savitarnos skyriuje šiukšlių nemėtęs. Esą, “įkalčius” paliko kažkas kitas.

benamis-alusKodėl jis įsitaisė banke? “Neturiu kur dėtis, esu benamis”, – sakė jis. Tačiau likimo nuskriaustiems žmonėms rajono savivaldybė suteikia būstą Obeliuose, Savarankiško gyvenimo namuose. “Neįdomu man ten”, – prisipažino vyras. Ir, sužinojęs, kad jis savo naujoje “gyvenamojoje vietoje” jau užkliuvo rokiškėnams, pažadėjo iš ten išeiti.

Išsamiau apie tai skaitykite “Gimtajame Rokiškyje”.

Lina Dūdaitė

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: