blank
Nepaisant šiandienos nemalonumų, panašu, kad pastato Kauno gatvėje laukia šviesi ateitis. Prasitarta apie rengiamus restauravimo planus. J. Narkevičienės nuotr.

Rokiškėnams skauda

Nepriklausomybės aikštės pastatų komplekse esantis Kauno g. 7-asis namas kelia aistras jau kurį laiką. Rokiškėnams skauda – istorinis pastatas apleistas, pravėrus duris norisi tuoj pat sprukti atgal: viduje prišnerkšta, prišiukšlinta, nulaužytos palangės, pajuodusios sienos – tipinis netvarkos paveikslas. Dar neseniai čia traukė pulkai žmonių pasimėgauti „Grill banko“ patiekalais (jis uždarytas daugiau nei prieš metus), o dabar užsuka nebent tie, kurie yra priversti, kuriems prireikia „Luminor“ paslaugų. Na, dar šiukšlintojai.

Seniūnijos pozicija: turi būti tvarkinga

Minėtas pastatas ne savivaldybės nuosavybė, į privačių subjektų veiklą ji nesikiša. Visgi čia jau lenda viešo intereso „ausys“ ir miesto vadovai ranka nenumoja. Miesto seniūnas Arūnas Krasauskas buvo tiesus: „Seniūnijos pozicija tokia – turi būti tvarkinga.“ Miesto seniūnijai situacija puikiai žinoma. „Šis reikalas“ jau buvo judintas anksčiau. „Savininkas apie situaciją informuotas, dar bus perduota mūsų specialistui, atsakingam už viešąją tvarką, kad jis imtųsi papildomai kuruoti. Vėl ieškosime būdų, kaip situaciją spręsti“, – „Gimtajam…“ sakė seniūnas.

Ir tuoj pat ėmėsi veiksmų: susisiekęs su pastato savininku, dar kartą išdėstė problemą. Panašu, šįkart reikalai pajudės.

„Patalpos išnuomotos. Ir tai viskas“

„Luminor“ bankas patalpas Kauno g. 7 nuomoja. Pastato šeimininkas, UAB „Plungės darna“ vadovas Darius Lauraitis, mielai sutiko „Gimtajam…“ pakomentuoti situaciją, o ji nemaloni, bet šį bei tą žadanti.

Išsamiai – antradienio „Gimtajame…“

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: