J. Kačerausko nuotr.

SPECIAL App komanda renka visos Lietuvos miestų kalėdines eglutes vienoje vietoje, kur visi žmonės gali balsuoti ir išrinkti gražiausią Lietuvos miesto eglę. „Gimtasis Rokiškis“ atstovauja savo miestui – pateikėme Rokiškio kalėdinės eglės nuotrauką. Dabar tereikia Jūsų balsų!

Projekto sąlygos labai paprastos: reikia atsisiųsti SPECIAL App programėlę https://special-app.com/games/lietuvos.miestu.egles.2019

4
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
labaiuntanasOliažinot, Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Olia
Olia

Egle,grazi,papuosimai prasti,su egluciu mazuciu spalvom nesiderina,ko noret ,savivaldybe prastoj vietoj,verslininkai nesurinks uz visus….

žinot,
žinot,

nors eglė labai graži, ir gražiai papuošta, bet ji galėjo dar daug metų graži augti ir mus visus pergyventi. dėl kelių dienų ar tikrai verta nukirsti žaliaskarę, gryninančią orą? gal pradėkim būti atsakingesni prieš gamtą ir nustoti tenkinti savo viendienes paikystes?

untanas
untanas

O ar negaila , kai kas 10minučių pro Rokiškio žiedą pravažiuoja miškovežys prikrautas eglių ir pušų kamienų. O eglutes per Kalėdas puošem jau turbut kelis šimtmečius.Ar eglė iš lentų sukalta buvo geriau? Ten vienos eglės neužteko.

labai
labai

gaila untanai. skauda širdį už pjaunamus mūsų visų miškus.