blank
Prieš Velykas išvydę senų rakandų krūvą, daugiabučio namo Aukštaičių gatvėje gyventojai ne juokais sunerimo. R. Keliuotytės nuotr.

Verslininkas buvo priverstas išvežti kitų šiukšles

Į „Gimtąjį…“ užsukęs namo, kuriame įsikūrusi „Senojo grafo“ kavinė gyventojas piktinosi, kad atsirado šiukšlintojai piktadariai, kurie tempia ir tempia visokį šlamštą prie kavinės konteinerių ir kiemui kilo grėsmė virsti sąvartynu. „Senojo grafo“ savininkas Algimantas Šablinskas sakė, kad jau kokį mėnesį aplinkiniai gyventojai, pagal pėdsakus įtaria, kad iš Upės g. , tempia visokias statybines atliekas ir panašų šlamštą. „Nebegaliu apsikęsti, nesuprantu, kas pasidarė. Prie mano privačių rūšiavimo konteinerių nuolat išauga krūvos atliekų. Jau du kartus šį mėnesį visas tas atliekas suverčiau į priekabą ir išvežiau į nemokamą atliekų aikštelę Donelaičio gatvėje. O šiandien vėl krūva išdygo, jei tik žinočiau, kas neša, viską atgal nuvežčiau ir supilčiau“, – piktinosi verslininkas.

Panašaus gyventojų pasipiktinimo sulaukė ir senų rakandų krūva, prieš kurį laiką išdygusi Aukštaičių gatvėje prie daugiabučio Nr. 8 konteinerių. Gyventojai išsigando, kad teks dabar vargti dėl smirdančio sąvartyno po langais.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments