blank
Asmeninių archyvų ir redakcijos nuotr.

Tai rodiklis, kad automobilių pardavėjai taip pat kenčia nuo karantino sąlygų. Šia tema pakalbinome rokiškėnus, užsiimančius automobilių prekyba.

blankKainos išlieka aukštos

Daugiau nei 12 metų veikiančios įmonės „Berauta“ savininkas Algirdas Bernatavičius pasakoja, kad praėjusiais metais pardavė per 60 automobilių, o tipinis rokiškėnas renkasi populiariausias markes.

„Dauguma parduotų automobilių išvažiavo į kitus miestus, tarp pirkėjų nemažai latvių. Rokiškėnai dažniausiai renkasi vokiškus automobilius „Audi“, „BMW“, „Volkswagen“. Populiaresni dyzeliniai, nors pastaruoju metu pirkėjų norai keičiasi, vis dažniau pageidaujama benzininių automobilių“, – pasakoja A. Bernatavičius.

Anot pašnekovo, karantino ribojimai smarkiai paveikė automobilių pardavimus.

blankNe visus lietuvius ribojimai stabdo

Trečius metus automobiliais prekiauja „Taurobilio“ savininkas Tauras Jasinevičius. Pernai jis pardavė per  100 mašinų, dauguma jų (74) liko Lietuvoje.

„Mašinomis domisi ir kaimyninių šalių pirkėjai. Deja, dėl karantino jie negali atvykti. O lietuvius judėjimo ribojimai ne visada stabdo – pirkti automobilio jie atvyksta į Rokiškį. Pasitaikė, dėl tokios kelionės mašina pirkėjui pabrango keliais šimtais eurų…“ – pasakoja pašnekovas.

Jo teigimu, tipinis rokiškėnas renkasi vokiškus „Audi“, „BMW“ „Volkswagen“, populiarūs ir Švedijos „Volvo“. Nors dominuoja dyzeliai, vis dažniau dairomasi benzininių.

Išsamesnius komentarus skaitykite šeštadienio „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
VMI
VMI
2021 18 vasario 16:44

Įdomu kada visiems automobilių barygoms paskaičiuos mokesčius.

Rekomenduojami video: