Dažnas dar greičiausiai tebeprisimena tuos laikus, kuomet automobilinių raktų gamyba užsiimantys specialistai gamino tik mechaninius raktus. Tautiečių džiaugsmui, laikai smarkiai keitėsi – pastaruoju metu minėta paslauga ne tik moderni, o svarbiausia – išmani.

Automobilis – dažno kasdien naudojama priemonė. Turbūt ne šiaip vyrauja nuomonė, jog automobilis ne prabangos reikalas, bet būtinybė. Tai labai aktualu gyvenantiems tose vietovėse, kuriose susisiekimas autobusais yra apsunkintas ar neįmanomas. Tokiose situacijose neturint automobilio būtų sudėtinga įsivaizduoti keliones į darbus, švietimo įstaigas. Minėtos transporto priemonės būtinumas verčia ją kruopščiai prižiūrėti ne tik profilaktiškai lankantis automobilių priežiūros centruose, taip pat pasirūpinti kitokiais, ją eksploatuojant būtiniausiais elementais.

Gana dažnai atsitinka taip, kad automobilio šeimininkas raktelį pametė, sugadino, todėl  jis tapo nebetinkamas naudojimui. Šiose situacijose neturint atsarginio varianto išeitį rasti bus sunkiau arba ji kainuos brangiai. Tad visada labai vertėtų tuo pasirūpinti anksčiau, nes bet kurios markės automobilio raktelis gali būti pagamintas per trumpą laiką, todėl laiko nesugaišime, dar ir nuo tokių netikėtų situacijų apsidrausime. Automobilinių raktų gaminimu užsiimantys meistrai gali pagaminti automobilio raktelius ir taipogi geba pasirūpinti programavimu ar signalizacijos išjungimu.

Atsarginis raktelis gali apsaugoti nuo netikėtų situacijų, ypač kai turėtas pradėjo blogai veikti ar paprasčiausiai susirūpinome saugumu bei komfortu. Taip galima apsidrausti, jog bet kokiose situacijose galėtume naudotis atsarginiu rakteliu atrakinant automobilį. Automobilinių raktų gamyba „Ozo servise“ – visuomet ypač kokybiškai padaromi darbai. Puikiai savo darbą išmanantys specialistai operatyviai pasirūpins, jog naujutėtaitį automobilio raktelį gautume netrukus. Jis veiks nė kiek ne prasčiau, nei buvo originalas. Profesionalūs meistrai užtikrina, kad automobilių raktai gaminami pasitelkus kokybiškas žaliavas, o taikant naujausias technologijas, tad rezultatas niekad nenuvilia.

Kiek kainuoja pagaminti automobilio raktą?

Šių automobilių raktų gaminimas teikia naudą visiems vairuotojams, kurie trokšta patogiai ir saugiai atrakinti automobilį. Saugumas garantuojamas pasitelkus automobilio raktų galimybę elektroniniais būdais užblokuoti ne vieną automobilio sistemą. Tarkim, kuro padavimo ar uždegimo sistemas. Kai tokia sistema užblokuota, pavogti automobilį bus kur kas sunkiau.

Vargiai kas drįstų ginčytis, jog šis “išmanusis” raktas – tartum automobilio signalizacijos įrengimas. Nuo pastarosios skirsis vien tuo, jog patikimai apsaugo automobilį. Dėl tokios priežasties ilgapirščiams bus kur kas sudėtingiau pagauti darbiniais vadinamus dažnius. Jie vėliau būna panaudojami norint nušvilpti automobilį. Minėta paslauga – protinga išeitis, norintiems užtikrinti turto saugumą. Jos kaina labiausiai priklauso nuo automobilio markės.

Automobilinių raktų gamyba, kokios technologijos naudojamos?

Automobilių raktų gamyboje yra naudojamos pačios naujausios technologijos – bet kuris raktas su imobilaizerio veikimo principu turės atitinkamą kodą. Toks unikalumas neleis tais pačiais raktais atsirakinti kitos transporto priemonės. Imobilaizeris bus aktyvuotas pasitelkus modulį-anteną. Kuomet bandome užvesti automobilį, tokia antena aktyvuos rakte esantį čipą. Kai raktas atpažins siunčiamus signalus, atsakas būna išsiųstas tam tikru kodu, suteiktas leidimas įdarbinti automobilio variklį.

Prieš kelerius metais, Europoje atlikus tyrimą atskleista, kad tokių raktų su imobilaizeriu gamybos procesas per 23 metus automobilių vagysčių skaičius sumažėjo net 40 proc. Jeigu vis dar galvojama, jog tokie raktai brangoki, prisiminkime – saugumas, kokį gautume, apie tris kartus didesnis už pačią investiciją. Geriau niekada nerizikuoti automobilio saugumu!

Užs. 935

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie