R. Keliuotytės nuotr.

Supratingumo tikėtis neverta – padeda tik aiškūs draudimai

„Gimtasis…“ nusprendė išsiaiškinti šią situaciją. Pirmiausia kreipėmės į Krašto muziejaus direktorę Nijolę Šniokienę. Pasak jos, automobilių eismas dvaro teritorijoje yra draudžiamas, išskyrus su leidimais įvažiuojantį aptarnaujantį transportą.

„Tokiu atveju atrakiname centrinius teritorijos vartus ir įleidžiame su atitinkama misija važiuojantį transportą. Jokių kitų atvejų ir išimčių nėra. Tarnybiniam transportui skirtas šoninis įvažiavimas ir automobilių stovėjimo aikštelė prie administracinio pastato. Vakarais įvažiavimą į šią aikštelę uždarome, juolab kad iš jos į pėsčiųjų alėją nepateksi – paprastai ji atitverta grandinėmis. Šiuo metu dvaro teritorijoje tvarkomos šilumos trasos, todėl suiro visa tvarka – nuėmėme grandines ir vartų neuždarėme. Jaunimas įžūliai pasinaudojo šia situacija. Tokie faktai liūdina, pasitikėti visuomenės supratingumu negali“, – komentavo N. Šniokienė.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Prie Dirdų

9
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
7 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
nanaVietinėMeduolisMariusSnieguolė Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
nana
nana

Kažkokie dvigubi standartai: tikrai mačiau kaip į teritoriją važiuoja ne tik aptarnaujantis transportas. Čia taip pat kaip su baseinu: vieniems jau galima už dyka maudytis, kitiems-ne. Pasivažinėjo jaunimas ir gerai. Nieko negadino. Jie linksmi, jauni. Laimė, kad į muziejų užsuko, o ne į kitą rajoną išvažiavo.

Meduolis
Meduolis

Va cia virsune 😀 Nesitikejau to is gimtojo rokiskio redakcijos. Tikrai nebeturi kas veikt. Dziaukites, kad jaunimas ramiai, o ne viska lauzo. Jei butu sulauze ka nors, tada suprantu. Bet jie manau niekam netrugde 🙂

Snieguolė
Snieguolė

Pagaliau pletkininkas gavo naują temą. Kadangi miestas baigia išnykti, liko tik pensininkai visada nepatenkinti. Labai šaunu, kad Meras ir jaunimas praskaidrina nuotaiką. Manau, kad Dvarui nuostolių nepadarė.

Marius
Marius

Jeigu „bydlo“ elgesys yra nuotaikos skaidrinimas – tuomet man tikrai gaila dėl tokio miesto ateities.

Gedas
Gedas

Gal neberasykit nesamoniu. Visais metais moksleiviai vaziuoja cia fotkintis, ir kokia cia problema? As garantuoju, kad jaunimas ramiai vaziavo, „nesiraske“, o kazkokie zurnalistai, kurie nebeturi apie ka rasyti viską perdeda 🙂

Vietinė
Vietinė

Būtent, kad draskėsi keletas auto, net šonu slydo, kaip smagu buvo. O šiaip liūdna. Negi būtina viską įstatymais, draudimais, nutarimais sureguliuot. Kai normaliai važiuoja nieko baisaus gi – beje, buvo ir tokių atsakingų jaunuolių, kurie pirma pasiklausė ar galima važiuoti.

Gedas
Gedas

Kalba eina apie dvaro teritorija. ar ten buvo slystama sonu? manau tai butu tiesiog neimanoma, neprotinga ir nemanau kad jaunimas toks kvailas. Ir dar vienas pastebijimas, ar sioje situacijoje butina viesinti masinas? Manau tai gali patraukti i baudziama atsakomybe

Gedas
Gedas

Kai buvo pasakyta apie numerius kazkaip paslepet, tai ka „gimtasis rokški“ skysti kiausai?

Kristupas
Kristupas

Tai gi per rali tai vazineja masinos 😀