Kitur – dar blogiau

Pasak R. Giriūnaitės, kadaise autobusai iš Rokiškio į Panevėžį kursavo dažniau, tačiau beliko tik vienas, išvykstantis šiek tiek po aštuntos ryto, o iš Panevėžio į Rokiškį grįžtantis apie trečią popiet.
„Visa tai – dėl Transporto kodekso pakeitimų, kai iškelti aukštesni reikalavimai tolimojo susisiekimo maršrutais važiuojančiam keleiviniam transportui – jis turi būti ne senesnis nei 15 metų. Dėl to esą dauguma šalies autobusų parkų buvo priversti naikinti tam tikrus autobusų maršrutus. Dėl šios priežasties panaikintas ir garsusis visą Lietuvą jungęs maršrutas Zarasai–Klaipėda.

„Lietuvos transporto saugos administracija aiškino, kad tokie pokyčiai lems tik gera. Tačiau jau dabar matome, kad atsigręžė kitu galu. Zarasų autobusas dar veždavo į Panevėžį, buvo žmonėms išsigelbėjimas, o dabar Zarasų autobusų parkas išvis nebeturi jokių tolimojo susisiekimo maršrutų. Labai bloga situacija ir Kuršėnuose, ir kituose mažesniuose autobusų parkuose“, – sakė R. Giriūnaitė, norėjusi pabrėžti, kad Rokiškyje situacija dar nėra tokia bloga.

Daugiau – penktadienio “Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
11 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rozita
Rozita
2024 22 balandžio 4:25

O kaip iš Šiaulių į Rokiškį nuvažiuot? Nei traukinio ,nei autobuso🤔🤔🤔

Adomas
Adomas
2024 19 balandžio 17:40

Tai toks požiuris į žmogų. Kaimuose darbuojasi neetatiniai pavežėjai. Dejuojam biudžetas kiauras. Reisai nuostolingi. Baigiam viską uždaryt, ambulatorijaz, vaistines, bankų filialus. Kaimas juk ne žmonės. Tik kai balsuot reikia , tai nuo namų paima.

Vyt
Vyt
2024 19 balandžio 16:40

…o jei aplinkosaugininkai dar savo akcijas dėl išmetamųjų dujų sudėties tikrinimo pradėtų nuo Rokiškio autobusų, tikėtina, kad liktume dar be didesnės dalies vietinių maršrutų….Tai iš tiesų Rokiškis didžiausių pokyčių Lietuvoje miestas ?

Nuomonė
Nuomonė
2024 19 balandžio 15:24

Manau, kad reikia Gražinti traukinio maršrutą. Buvo puikus laikas, ir studijom ir pas gydytojus. Ir turizmui. Ir ekologijai. Ir prie jūros nuvažiuoti buvo galima. O dabar tik į Jurmalą. Tai Lietuvai pinigų jau neteikia, tik Latviams kelkime ekonomija. ,,Šaunuoliai,, mes. Manau, kad jeigu grafienė siautės ir toliau tokiais tempais tai ponai bus Atte ir amen, nereikės 2030m.

Zosė
Zosė
2024 19 balandžio 13:37

tai, jau visai,, nusivažiuos,,, iš vis visuomeninio transporto nebeliks, ir dabar jau, beveik nebėra, nei į Vilnių, nei į Panevėžį, nei į Kauną, manau pensininkais visi būsim, o vaikai neprivežios…

Dana
Dana
2024 19 balandžio 13:36

Kaip buvo blogai prie ruso, buvo du traukinių maršrutai pro Rokiškį, o dabar aš iš Šiaulių į Obelius galiu tik ant ožio joti. Mama sakė, kad ir prie Smetonos nieks ubagų nevežiojo…ko jūs vargo bitės norite????

Algimantas
Algimantas
2024 22 balandžio 11:23
Atsakinėti į  Dana

Miela Dana.Reikia suprast,kad laikai kiti.

Arinus
Arinus
2024 19 balandžio 13:33

Rokiškis tampa užkampiu. Jei yra reikalavimas pirkti naujus autobusus, tai ir pirkite juos. Pinigus iš gyventojų tai surenkate. Turi būti keli autobusai į Kupiškį, jei savo maršruto į Panevėžį neturite. Judinkite sūbines ir pradėkite dirbt.

Obelis
Obelis
2024 19 balandžio 11:57

Jeigu iš Kupiškio autobusai į Panevėžį važiuoja kas valandą, tai Rokiškis turėtų suderinti daugiau maršrutų į Kupiškį, kad žmonės spėtų persėsti į autobusą važiuojantį į Panevėžį.

Juokas
2024 20 balandžio 21:54
Atsakinėti į  Obelis

Tai ir į ukrainą reikia autobuso tamstai…

Birutė
Birutė
2024 19 balandžio 8:37

O “šaunuoliai” iš visų mokesščių mokėtojų pinigų gauna autobusų parkas didžiausias sumas, tai laikas senai buvo pagalvoti , kad reikia naujesnių autobusų, o ne trantų prisipirkti

Rekomenduojami video: