blank

Lapkričio 11-ąją Aukštakalniuose į bendruomenės namus žmonės rinkosi linksmai pašvęsti. Šventė taip ir vadinosi – „Po darbų“. Paminėtos dvi svarbios vietos bendruomenei sukaktys – Aukštakalnių kaimo bendruomenės įkūrimo 20-metis bei Aukštakalnių kaimo kapelos „Barškutis“ 45-erių metų jubiliejus. Visus tuos metus kapelai vadovavo Esmiralda Smalstienė, tad šventė ir jai.

Į renginį susirinko Aukštakalnių ir aplinkinių kaimų gyventojai. Atvyko ir gausus sveikintojų būrys – susirinkusius pasveikino rajono meras Ramūnas Godeliauskas, Kamajų seniūnė Lina Zolubienė, Seimo nario Vidmanto Kanopos padėjėjas Tadas Barauskas. Padėkomis bei atminimo dovanomis apdovanoti Regina Kulikauskiene, Artūras ir Daiva Kulikauskai, Janina Baraišienė, Inga ir Audrius Baltrukėnai, Jūra ir Nerijus Juknos, Zita Stoškuvienė, Polina Trapnauskienė, Daiva ir Rimantas Girgždžiai, Sigita ir Stasys Braciai, Rita ir Ričardas Kvedarai, Milda Staškevičienė, Audrius Staškus, Gene Mikėnaitė, Gintautas Martinėlis, Esmiralda ir Vytautas Smalsčiai, Ona Kekužienė, Birutė ir Antanas Mikalauskai, Rima ir Stasys Šeškai, Jolanta ir Saulius Jasiūnai, Laima ir Virginijus Nidriai.

Po sveikinimų koncertavo Aukštakalnių kaimo kapela „Barškutis“, Duokiškio vokalinis ansamblis. Šeimininkės vaišino visus svečius koše, naminiu tortu.

Šventės organizatorių nuotr.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: