R. Kilkaus nuotr.

Ši bendrovė nuo liepos 1 d. už vienos sąskaitos aptarnavimą taiko 0,12 Eur įmokų administravimo mokestį. Jį rajono savivaldybės taryba patvirtino gegužės 31 d. vykusiame posėdyje.

Direktorius Vladas Janulis informavo, kad taip stengiamasi padengti įmonės kasų nuostolius, nes kainuoja pinigų inkasavimas, kasų apsauga, grynųjų perskaičiavimas banke, kompiuterinės programos, tenka išlaikyti kasų darbuotojų etatus. Beje, taupant vietoje keturių kasininkių etatų palikti tik trys – Nepriklausomybės a. 12A dirba viena, o Jaunystės g. 4A – dvi kasininkės. Toks variantas pasirinktas todėl, kad mikrorajone esanti mokesčių kasa dirba ilgiau.

Liepos 3 d. įmonės tinklalapyje dar buvo skelbiama, kad visose kasose teikiamos paslaugos yra nemokamos. Tai, pasak vadovo, tik techniniai dalykai, kurie netrukus bus išspręsti. Apie įvestą administravimo mokestį kol kas skelbiama tik prie kasų pakabintuose lapeliuose.

kasyba

4
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MareTaiMantas Malcius444 Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Mare
Mare

susimoki uz tai, kad susimoki? Ok… isivesiu mokesti, kuri butu ukis tures man sumoket uz mano atejima susimoket mokesciu.

Tai
Tai

ne „tragedija“,juk ir kitur tokie mokesčiai už šią paslaugą priskaičiuojami..ir žymiai didesni

Mantas Malcius

Stebiuosi, kad taip ilgai ši nemokama anomalija buvo išlaikyta.

444
444

oras -turbut kitas apmokestintas dalykas bus.