Redakcijos archyvo nuotr.

Nuo liepos 1 d. įsigaliojo nauja pacientų, guldomų į ligoninę planiniam gydymui, tyrimo dėl koronaviruso tvarka: COVID-19 tyrimai privalomi stacionarizuojamiems pacientams, turintiems viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų arba pagal epidemiologinius kriterijus bei kartu su jais stacionarizuojamiems asmenims. Visiems kitiems pacientams šis tyrimas gali būti atliekamas gydytojo sprendimu. Nepaisant to, kad nebereikės atlikti COVID-19 testų visiems pacientams iš eilės, Rokiškio rajono ligoninė, siekdama užtikrinti maksimalią apsaugą, ir toliau testuos stacionarizuojamus pacientus.

Ir toliau atliekami testai

Rokiškio rajono ligoninės direktorė Ramunė Markevičienė teigė, jog įstaiga neskubės atleisti vadžių  – pacientams ir toliau bus atliekami COVID-19 tyrimai. „Pacientams, atvykusiems į Priėmimo-skubios pagalbos skyrių, visų pirma suteikiama būtinoji pagalba. Esant indikacijų stacionariniam gydymui, pacientams ir toliau bus atliekami COVID-19 tyrimai. Šis tyrimas užtikrina pacientų saugumą, trumpina izoliacijos  laiką bei leidžia padidinti paslaugų apimtis“, – teigė R. Markevičienė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
JaninaSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Janina
Janina

Ar ponia Markevičienė tvarko savo nuosavą daržą,ar ji neklausys Verygos įsakymų,kaip suprasti.Rokiškyje anarchija ar tingėjuimas dirbti ir plauti pinigus.

Smalsutis

Manau tyrimai atliekami tam, kad būtų plaunami pinigai. O ligoninės registratūroje nežino, kada vėl dirbs atostogaujanti kardiologe, kada jos budėjimai liepos pabaigoje. Tenka ieškoti konsultacijų kitur, ne ligoninėje.