K. Pabijuto pieš.
K. Pabijuto pieš.

Vedėjo nebeieškos

Laikinai savivaldybės administracijai vadovaujanti direktoriaus pavaduotoja Danguolė Kondratenkienė tokias abejones paneigė. Pasak jos, konkursas atšauktas, nes nuspręsta pradėti rengtis valstybės tarnybos reformai, kurią turės įgyvendinti visos savivaldybės, ministerijos, departamentai, privalėsiantys gerokai sumažinti valstybės tarnautojų.

„Mano pozicija – nebedidinti valstybės tarnautojų pareigybių. Administracijos skyriai bus jungiamai ir taip optimizuojami, kad liktų mažiau vadovaujančių darbuotojų, o skyriuose dirbantiems tarnautojams būtų galima padidinti atlyginimus. Lengviausia ir mažiausiai skausminga optimizavimą pradėti nuo skyriaus, kuris neturi vadovo. Kai nėra žmogaus, bus mažiau problemų. Įsivaizduokit: priimčiau konkursą laimėjusį skyriaus vedėją, o po kelių mėnesių skyrius būtų reorganizuojamas, vedėjo pareigybė naikinama. Ką jam pasakyti?“ – konkurso atšaukimo motyvus dėstė D. Kondratenkienė. Pasak jos, savivaldybėje pradėta formuoti darbo grupė, nagrinėsianti, kuriuos skyrius racionalu naikinti, jų funkcijas ir darbuotojus priskiriant kitiems skyriams, kuriuos – sujungti. Į darbo grupę bus įtraukti ir profesinių sąjungų atstovai, kad nebūtų pažeisti darbuotojų interesai.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Subscribe
Informuoti apie
guest
7 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vanduo
Vanduo
2018 21 vasario 16:28

Apie panelę Burdinavičiūtę kaip specialistę nuomonės kitų yra neigiamos,bet matyt turi gerą užnugarį nes visais laikotarpiais dirbo gerus darbus nors ….ir dabartį postą užimanti ar tikrai ji tinka

Konservatorius
Konservatorius
2018 21 vasario 16:15

Anka su Zaksausku nori prastumt Burdinaviciute, čia ir yra pagrindine priezastis. O Burdinaviciute islaikyt testu nebesugeba, tai ne eilinio vertinimo metu ir perkels i aukstesnes pareigas. Ne Ankos smegenims optimizuoti savivaldybes administracijos darba. Beto, struktura pakeist gali tik rajono taryba. Pas socdemus arba nukvake nuo senatves, arba besmegeniai.

Neteisingam sprendimui
Neteisingam sprendimui
2018 21 vasario 15:18

Valstybės tarnybos įstatymą “svarsto” jau daug metų, bet kaip jis neišvysta dienos šviesos, taip neišvysta. Įstatymo pakeitimai jau turėjo įsigalioti nuo 2018 m. sausio mėn., tačiau neįsigaliojo, nes projektui visgi nebuvo pritarta. Nėra tiksliai aišku ar 2019 m. jis bus priimtas. Taigi, kam reikia bėgti prieš traukinį?

Humana
Humana
2018 21 vasario 13:56

Gal yra numatytas zmogus perkelimo budu

Teisingas sprendimas
Teisingas sprendimas
2018 21 vasario 11:55

Naujas Valstybės tarnybos įstatymas bus svarstomas pavasario sesijoje Seime, jau pateiktas projektas, įsigalios nuo 2019 m., reikia domėtis, o ne komentuoti

Rokiškėnė
Rokiškėnė
2018 21 vasario 11:45

Šaunuolė naujoji administracijos vadovė – labai teisinga pozicija!

Teisybė
Teisybė
2018 21 vasario 9:56

Konkurso organizavimo procedūros buvo pradėtos dar tuometinio administracijos direktoriaus V.Rancevo, jeigu neklystu 3 asmenys buvo pateikę dokumentus dalyvauti konkurse, ir staiga viduryje šio proceso konkursas atšaukiamas motyvuojant, kad bus struktūriniai pertvarkymai, apie kuriuos niekas nežino, išskyrus pačią pavaduotoją. Nereikia dangstytis valstybės reforma, nes neaišku nei kada ji bus, nei ar ji bus, nes apie ją kalbama jau daugiau nei trys metai. Ir dar, tai ne valstybės tarnybos įstatymo pakeitimai, o viešojo administravimo įstatymo pakeitimai, kurie irgi dar nežinia ar bus. Neišdirbus administracijoje nė metų, imtis tokių reformų nepamatuotai drąsu, tik kas už viso to slypi? Spėju, kad socialdemokratų ausys.

Rekomenduojami video: