R. Keliuotytės nuotr.

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendimu, teikiant plaukų priežiūros (plaukų plovimo, plaukų kaukių dėjimo, kirpimo, skutimo, šukuosenos formavimo, dažymo, ilgalaikio plaukų sušukavimo, plaukų priauginimo, tiesinimo, barzdų kirpimo) ir nagų priežiūros (manikiūro, pedikiūro, dirbtinių nagų priauginimo) paslaugas nuo šiol nebūtina naudoti vienkartines pirštines, apsauginius akinius ar apsauginius veido skydelius.

Kaip ir iki šiol, kirpyklos ir nagų priežiūros salonai savo paslaugas gali teikti tik ribodamos klientų srautus. Vienam klientui turi būti užtikrintas ne mažesnis kaip 10 kv. m plotas arba vienu metu paslaugos gali būti teikiamos tik vienam žmogui. Taip pat svarbu užtikrinti, kad tarp klientams paslaugas teikiančių darbuotojų darbo vietų būtų ne mažesnis kaip 2 metrų atstumas. Jeigu 2 metrų atstumo tarp darbo vietų užtikrinti negalima, leidžiama dirbti tik kas antroje darbo vietoje.

Į paslaugų teikimo vietas gali būti įleidžiami tik tie klientai ir kiti lankytojai, kurie dėvi apsaugines kaukes ar kitas apsaugines veido priemones.

2
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
SimasPikta Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Pikta
Pikta

Kirptis,puostis saugu….gal jau ir vaikus isleidziam i darzelius,manau cia yra butinybe……pasipuose sotus nebusime….

Simas
Simas

O,jusu vaiko sveikata,tikriausiai irgi svarbu,vienas ateis ,kitas vaikas i darzeli,o ar ,kas suzinos apie sveikata,tos med,pazymos,tik,,dzin,,ir apie tevu sveikata,nebus aisku…Kirpykloj,nusikirpau,ir isejau,o ugdymo sistema trunka ,beveik visa diena.