15 min. nuotr.

 Reikalavimai tokie:

 1. Teikti paslaugas taip, kad vienam lankytojui būtų skiriamas ne mažesnis kaip 10 kv. m plotas, arba paslauga teikiama ne daugiau kaip vienam klientui vienu metu.
 2. Į paslaugos teikimo vietą įleisti tik apsaugines kaukes dėvinčius vartotojus.
 3. Prie įėjimo į paslaugų teikimo vietą pateikti informaciją: kad paslaugų teikimo vietoje nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims; informaciją apie vartotojų asmens higienos laikymosi būtinybę.
 4. Paslaugas teikti tik dėvint vienkartines pirštines bei apsaugines kaukes ir apsauginius akinius arba apsaugines kaukes ir apsauginius veido skydelius.
 5. Vienkartines pirštines ir apsaugines kaukes keisti, o apsauginius akinius ir apsauginius veido skydelius dezinfekuoti arba keisti po kiekvieno vartotojo.
 6. Sudaryti galimybę tinkamai vartotojų rankų higienai ir dezinfekcijai – prie įėjimo į paslaugų teikimo vietą ir sanitarinį mazgą gerai matomoje vietoje pakabinti rankų dezinfekcijai skirtą priemonę.
 7. Nevykti į darbą ir nedirbti turint viršutinių kvėpavimo takų ligų, ūmių žarnyno infekcijų ir kt. ligų (pvz., karščiavimas 37,3 ℃).
 8. Nuolat stebėti savo ir kitų darbuotojų sveikatą.
 9. Pasireiškus darbe susirgimų požymių, nedelsiant nusišalinti nuo darbo ir konsultuotis karštąja linija tel. 1808 arba susisiekti su šeimos gydytoju nuotoliniu būdu.
 10. Nedirbti ir drausti paslaugų teikimo vietoje dirbti darbuotojams, kuriems privaloma izoliacija.
 11. Rekomenduojama paslaugų teikimo vietoje nedirbti darbuotojams, priklausantiems rizikos grupei.
 12. Laikytis griežtos rankų higienos: ne rečiau kaip kas 2 val. plauti rankas skystu muilu ir šiltu tekančiu vandeniu, dezinfekuoti jas specialiomis rankų dezinfekcinėmis priemonėmis, vengti liesti rankomis veidą, akis, nosį, burną, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo.
 13. Paslaugų teikimo patalpas vėdinti ne rečiau kaip kartą per valandą.
 14. Paviršius, prie kurių tiesiogiai liečiasi paslaugų vartotojas, ir paviršius, ant kurių dedami instrumentai ir kitos darbo priemonės, dezinfekuoti po kiekvieno vartotojo. Dezinfekcijai užtikrinti tarp vartotojų aptarnavimo turi būti ne mažesnis kaip 15 min. laikotarpis.

NVSC inform.

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie