blank
R. Keliuotytės nuotr.

Šį kartą laimė nusišypsojo S. Nėries gatvės gyventojams – bus atnaujinta ir sustiprinta viršutinė asfaltbetonio danga. Į „Gimtojo…“ klausimą, gal kartu bus įrengti  šaligatviai, kurių šioje gatvėje nėra, rajono savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vyr. specialistas Augustinas Blažys atsakė, kad šaligatvių įrengimas nenumatytas.

S. Nėries gatvės tvarkybos darbai vyks iki liepos mėnesio vidurio. Jų finansinė vertė – 113,3 tūkst. eurų, darbus atlieka Panevėžio bendrovė HISK.

Pasak A. Blažio, šiuo metu pagal prioritetinį sąrašą rajone tvarkomos septynios gatvės: Aukštakalnių kaimo (Kamajų sen.) Kamajų gatvė, Kamajų seniūnijos vietinės reikšmės kelias Nr. KM-217, Panemunėlio miestelio Nemunėlio gatvė, Žiobiškio kaimo (Rokiškio kaim. sen.) Šilo gatvė, Rokiškio miesto Upės tako, Sporto ir S. Nėries gatvės. Jau pasirašytos penkių gatvių – Obelių miesto J. Jablonskio ir Kamajų gatvių, Rokiškio miesto Pagojės gatvės, Juodupės miestelio Liepų ir Skersinės gatvių – tvarkybos rangos darbų sutartys, o dėl kitų, į prioritetinį sąrašą įtrauktų, vyksta viešųjų pirkimų procedūros.

Kaip teigia A. Blažys, prioritetinių gatvių ir kelių sąrašo eiliškumą šiek tiek koreguoja techninės dokumentacijos parengimo ir viešųjų pirkimų įvykdymo terminai, tačiau planuojama, kad 2022 m. bus pradėti vykdyti visi darbai, kurie yra numatyti prioritetiniame sąraše. „Tik noriu atkreipti dėmesį, kad sąraše nurodyti ne tik gatvių ir kelių remonto darbai, tačiau ir projektavimo paslaugos“, – teigia A. Blažys.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Taip
Taip
2022 19 gegužės 8:57

Geriau bajoru sankryža sutvarkytu