blank
Skaitytojų nuotr.

Puikų pavyzdį šiandien atsiuntė „Gimtojo…“ skaitytojas. „Visur tik ir girdžiu, kad Rokiškis gražėja, bet kas čia? Gal koks performansas?“ – retoriškai klausia skaitytojas. Skundai liejasi ir  „Gimtojo…“ feisbuko komentaruose. Rokiškėnai tvirtina, kad šiukšlės nėra išvežamos arba išvežamos tik susisiekus su pačia „Ekonovus“ ir to paprašius.

Situaciją komentuoja rajono meras Ramūnas Godeliauskas: „Manęs tikrai netenkina nei toks administravimas, nei surinkimas. Fiksuojame situaciją. Pirmadienį rengėme nuotolinį susitikimą su Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centru (PRATC) ir „Ekonovus“. Jiems išsakiau, kad nesitaikstysime su netvarka tiek mieste, tiek rajone, ir jei artimiausiu metu situacija nepasikeis, laiku neišvežtą konteinerį su antrinėmis atliekomis pats nuvešiu ir išpilsiu prie šių firmų. Penktadienį PRATC įteiksiu raštišką reikalavimą taikyti sankcijas „Ekonovus“ dėl netinkamo sutarties vykdymo.“

Susisiekti su „Ekonovus“ trečiadienio popietę nepavyko, tad klausimus pateikėme el. paštu.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
9 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Valia
Valia
2022 12 sausio 19:30

tas Ekonovus nori aprepti, ne tik miestus, bet ir kaimus, o tvarkosi blogai, net Ekonovus tinklapyje sudarytas yra grafikas, kada veza, tai kai bus vasara, taigi pasmirs visos šiukšles, reikejo nedaryt sutarties….

Marius
Marius
2022 12 sausio 19:03

Stebėkime kaip Godeliauskas išveš šiukšles ir informuokime apie tai.

Skaitytoja
Skaitytoja
2022 13 sausio 8:30
Reply to  Marius

O prie ko čia Godeliauskas?

Nuomonė
Nuomonė
2022 15 sausio 9:41
Reply to  Skaitytoja

O kas sudare sutarti su Ekonovus? Ne savivaldybe, ne Meras? Meras sako nuves siuksles pas Ekonovus ir ispils, o as prie savivaldybes, o gal prie mero chatos pilt??? Meras atsakingas uz tai!!!!

Henrieta
Henrieta
2022 15 sausio 10:14
Reply to  Nuomonė

Pasiule pigiausiai – teko pirkt. Butu nupirke brangiau, butu visi reke “kodel ne pigesni isvezejai parinkti?”. Meras cia ne prie ko.

Daiva
Daiva
2022 15 sausio 10:29
Reply to  Henrieta

Meras atsakingas, turi ziuret su kuo sudari sutartį.

Irma
2022 16 sausio 3:32
Reply to  Daiva

Rinkom valdžią ne pasiteisinimams,ar kaltų ieškojimui,o daryti tą ką žadėjo ,visa kita mums neidomu,ir nemulkinkit kad ne prie ko.Jeigu nesugeba,tegu varo pas mergas…..,mes susirasim gaspadorius ,o ne šaumenus.

Aldona.
2022 16 sausio 3:25
Reply to  Skaitytoja

Tai jau meras jau ir nei prie ko ,kad miestas skendi šiukšlėse?Kam iš vis tada reikalinga tokia valdžia??? Suprantu,administracijos direktorius kaunasi auksiniame prote,kas ir kodėl tai tikrai laiko neturi,gal ir meras ruošiasi?,tada paleiskim abu.Tegu važinėja savu transportu ,o laiko duokim į valias.

Aciu
Aciu
2022 12 sausio 18:17

Vagonis Rokiškyje vadovauja Ekonovus?