SANLIVOS šeimininkas Domantas Lingė, atsinaujinančios energetikos inžinierius, patars ir padės išsirinkti kokybišką, estetišką ir stilingą įrangą. „Sanlivos“ archyvo nuotr.

Šiandien, gegužės 23 d., būtinai ateik į Nepriklausomybės a. 10 B!

Jame sukūrėme įvairų santechnikos pasaulį. Čia rasi įvairios įrangos, kurios reikia tavo vonios kambariui ar virtuvei, kad aplinka taptų moderni, patogi, saugi. Kainos nesikandžios, konsultacijos ir kokybė – garantuota. Pirksite pas mus – turėsite šansą savo būste džiaugtis išskirtiniu įrangos dizainu.

Man, naujojo salono SANLIVA šeimininkui, tik 22-eji. Bet patirties turiu su kaupu, nes užaugau tarp santechnikos. Tai mano, Lingių giminės vyrų, genas. Senelis Petras, Juodupės krašte vadintas auksarankiu meistru, savo žinias ir patirtį  perdavė mano tėčiui Valmantui, kuris yra daug metų Nepriklausomybės aikštėje  veikiančio  UAB „Vilpra“ salono vadovas ir prieš 16 metų įkurtos „Sanlivos“ įmonės savininkas. Daugybę metų ne tik Rokiškio, bet ir kitų šalies regionų namų šildo jo parduoti ir sumontuoti katilai, šildymo, kondicionavimo sistemos, šilumos siurbliai bei naudojasi gausia namų santechnikos įranga.

Nemeluosiu: verslo pamatą man sukūrė tėvai. Jie ir aš, Domantas, kartą susėdome ir nusprendėme: kam man, rokiškėnui, vietos po saule ieškoti sostinės kamščiuose, kai Rokiškyje galiu imtis  šeimos gyvenimo būdu tapusio verslo.

Smalsu, ką pasiūlysime? Padėsime sukurti modernaus, patogaus ir kokybiško dizaino vonios kambarius. Pas mus rasite išskirtinio dizaino prekių vonios kambariui, virtuvei: nuo  vandens maišytuvų, įvairiausių modifikacijų praustuvų, tualeto įrangos ir aksesuarų, dušo kabinų, funkcionalių sienelių, vonių. Kiekvienas ras, ko ieško, išpildysime kiekvieno kliento pageidavimus.

Pas mus – įvairus įrangos pasirinkimas: nuo vamzdyno sistemų (šildymo, kondicionavimo, nuotekų, vandentiekio jungčių) iki kokybiškų vonios kambario baldų (nuo lietuviškų iki ispaniškų, itališkų ir kitų valstybių gamintojų, nuo moderno iki vintažo). Reikia karalių rūmų prabangą primenančio varinio maišytuvo – prašom! Nori standarto – irgi…

SANLIVOJE tikrai nepasiklysite: suteiksime profesionalių patarimų ir konsultacijų, ką ir už kiek išsirinkti. Pagal kiekvieno norus ir galimybes. Jei pageidausite, visus darbus kokybiškai atliks mūsų montuotojų komanda.

Kainos? Jos tikrai nesikandžios. Garantuojame kokybės ir kainos teisingą derinį. Veiks prekių išskirtinis kampelis, akcinių prekių išpardavimai.

SANLIVOS kredo – laikytis sąžiningo verslo filosofijos, profesionalumo. Konkurencija? Jos nebaugu, nes ji – veža: skatina augti, užsitarnauti klientų pasitikėjimą, tobulėti, ieškoti to, ko kiti negali pasiūlyti.

Mums nesvarbu, koks Tavo amžius – esi mūsų draugas ar nė karto nematytas. Visų labai laukiame. Ir tikimės,  kad kiekvienas, atėjęs į SANLIVOS naująjį saloną, taps mūsų draugu, nes čia sutiks besišypsantį, paslaugų parduotuvės šeimininką Domantą.

Parduotuvės atidarymo proga įkurtuvėms įprastos pompastikos nebus. Esame praktiški, todėl vietoj torto „atrieksime“ LAAABAI geras kainas! Absoliučiai visoms vonios kambario įrangos prekėms.

Jos galios ne vieną dieną, o visą mėnesį! Todėl būtinai ateikite į Nepriklausomybės a. 10 B („Vilpros“ kaimynystėje,  už stilingiausio „namo su bokšteliais). Lauksime visų ne tik pirmąją naujojo SANLIVOS salono darbo dieną (šį ketvirtadienį), bet ir visas kitas dienas, kurių metuose – daugiau nei 300.

Jūsų Domantas Lingė

„Sanlivos“ salono darbo laikas:

I–V 8.00–18.00

VI 9.00–13.00

Nepriklausomybės a. 10B, Rokiškis
+370 685 54 939
+370 624 23 482
i.sanliva@gmail.com
FB Sanliva

Užs. P-225

sostinė

5
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
DianaSenukasSenelisLinajumje Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Diana
Diana

Gera parduotuve. Nerijus buvo apgaves daug kartu. Bendrabuty norm irgi

Senukas
Senukas

Aš tik bendrabuty perku.ten vyriokai rimti nuolaidas padaro. Aišku sėkmės jums ,lankėmis ir pas jus bet trūksta iki bendrabučio jums dar.

Senelis
Senelis

Na prisistatymas tikrai geras, o toliau matysim. Santechnikoje gero daikto pigiai nebūna,o užsidėti reikės. Kitaip neišgyvensi

Lina
Lina

Šaunuolis! Taip ir reikia, imti ir daryti, o ne ieškoti priežasčių, dėl ko galima nieko nedaryti ir kaltinti viską kas aplink 😁😉👍

jumje
jumje

Super, o tai nusibodo uz kosmines kainas pirkt barakuos