Roberto Dargio teigimu, bus vis svarbiau suspėti su technologijų diktuojamais pokyčiais, antraip verslas žlugs. R. Keliuotytės nuotr.

Regionas be stipraus mero ir aktyvios bendruomenės – pasmerktas

R. Dargis savo pranešimą pradėjo nuo to, kad niekas mums nepasakys, ką daryti ateityje, atsižvelgdami į besiformuojančias pasaulines tendencijas, patys turime surasti savo vietą. Svarbu žinoti, suvokti, kas vyksta, kokie pokyčiai lemia pasaulio ateitį. „Jeigu tikimės stabilumo, tai jo nėra ir nebus, o tai lemia išmaniosios technologijos, atvėrusios kelią ketvirtajai pramonės revoliucijai, dar vadinamai daiktų internetu. Ir tai ne ateitis, tai jau vyksta. Tik klausimas – ar mes tam pasirengę ir ar tikrai ji palies kiekvieną iš mūsų“, – kalbėjo Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas, primindamas, kad pirmoji pramonės revoliucija prasidėjo sukūrus garo variklį.

(Daugiau – antradienio „Gimtajame…“)

Prie Dirdų

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
GiedreSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Giedre
Giedre

Foto darytas konferencijai neprasidėjus. Buvau ten, pranešimų žmonės klausėsi nuščiuvę, o atsisėsti nebuo kur net reikėjo atnešti kėdžių. Kodėl čia dabar bandoma sudaryti vaizdą, kad nepavyko. Taigi buvo kitaip.

Smalsutis

Pagal foto įdomi buvo konferencija, kas žiovauja, kas gyvena išmaniame pasaulyje…