R. Kilkaus nuotr.

Pavasaris – kiemų ir kitų pašalių švarinimo metas. Balandyje tradiciškai rengiamos atliekų surinkimo akcijos. Mūsų rajone balandžio 2 d. iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių, vidaus degimo variklių tepalo, kuro ir oro filtrų atliekos, lempos.

Už nustatytą mokestį bus surenkamos automobilių hidraulinių (tepalinių) amortizatorių, automobilinių ir pramoninių akumuliatorių atliekos bei eksploatuoti netinkamos transporto priemonės. Atliekų surinkimo akcijos metu bus galima priduoti alyvų ir kitų gaminių atliekas, bet už jų surinkimą reikės mokėti. Jeigu įmonė, įstaiga ar organizacija, gyventojai turi išvardintų atliekų, dėl jų surinkimo prašoma registruotis iki kovo 28 d. el. paštu atliekos@atc.lt  arba tel. (8 5) 206 0901.

Šiuo metu vyksta įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms skirtas projektas „Mes rūšiuojam“, prie kurio galima prisijungti: rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir keisti juos į įvairiausius prizus, keliones, ekskursijas. Informacija apie projektą „Mes rūšiuojam“, prizus, dalyvių registraciją  – adresu www.mesrusiuojam.lt.

Norintieji priduoti savo nebenaudojamą automobilį arba pateikti informaciją apie kiemuose be priežiūros paliktus nebenaudojamus automobilius ar nelegalius transporto priemonių ardytojus kviečiami rašyti el. paštu atliekos@gia.lt arba skambinti tel. 8 600 90 030.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie