A. Minkevičienės nuotr.

Oponentų negirdėjo

Už Miškų įstatymo pataisas balsavo 82 Seimo nariai, prieš – 16, 12 susilaikė. Už urėdijų reformą buvo 49 „valstiečiai“ (vienintelis „valstietis“, miškininkas Kęstutis Bacvinka, balsavo prieš urėdijų išdraskymą), tarp balsavusiųjų „už“ – ir du mūsų rinkti Seimo nariai: „valstiečių“ sąrašu Sėlos apygardoje į Seimą patekęs Jonas Jarutis ir Sėlos vienmandatėje išrinktas bei prie „valstiečių“ frakcijos prisišliejęs Raimundas Martinėlis.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

anykščių

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
PiktasSaulė Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Piktas
Piktas

Na kiek galima ant to paties grėblio lipti? Joks Jarutis Sėlos apygardoj pagal sąrašą nepateko. Vienmandatėse apygardose pagal sąrašą niekas nerenka. Sėlos apygardoj išrinktas VIENAS Seimo narys. O daugiamandatė apygarda per visą Lietuvą buvo viena. Ir už Jarutį galėjo balsuoti ne tik Rokiškio, Kupiškio, bet ir Širvintų, Kapčiamiesčio ar Pivašiūnų gyventojai, jei tik jis jiems patiko. Ir nereikia čia Jaručio prie Sėlos rišti. Taip, jis kandidatavo Sėlos vienmandatėj, bet prapylė ir tiek.

Saulė
Saulė

Šaunuoliai, seniai reikėjo išardyti tą urėdų klaną, jie kaip sovietmečio kolchozų pirmininkai, jaučiasi visagaliais, o visi kiti darbuotojai kaip dirbo taip ir toliau dirbs.