J. Kačerausko nuotr.

Neleido

Asociacijos „Rokiškio teatras“ prezidentas Arūnas Skardžius sakė, jog iš pradžių buvo šokiruotas, bet dabar ant architektų  nebepyksta ir beveik džiaugiasi, kad „kitaip gavosi“.

„Mums kilo mintis įamžinti Rokiškio teatro šešiasdešimtmetį. Tarp mūsų  aktorių yra drožėjas Vidmantas Zakarka. Aptarėm, kad jis galėtų išdrožti  tam skirtą kūrinį, ir jau kitą dieną po pokalbio atnešė maketą“, – pasakojo A. Skardžius. Tai, kas pavaizduota makete, menininkams tiko. Skulptūrą jie nusprendė statyti prie Kultūros centro paradinio įėjimo.

„Bet niekas mums neleido. Jie (Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vedėjos pavaduotojas Raimondas Simanavičius – aut. past.) nusprendė, kad  medinė skulptūra čia neturėtų būti, ji nedera prie bendro aikštės vaizdo. Nebent moderni – iš akmens ar metalo. Argi čia tas medis baisu? Bet ką darysi? O Šepkos parke statyti nenorim, nes tai toks proginis reikalas“, –  svarstė prezidentas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
teisingai Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
teisingai
teisingai

nusprendė,kad neleido ir ačiū,kad tą medinę širdį iš Nepriklausomybės aikštės „iškėlė“..netinka manau ir prie kultūros centro ..?