K. Pabijuto pieš.

Vienas iš valdžios lenkų sako: „Valdžia nuo Dievo, nekritikuokit.“ Tuo metu reikalai rutuliojasi šuoliais. Pagaliau. Pagaliau ir akademinei bendruomenei kantrybė trūko. Kad užsidarytų Vilniaus universitetas, buvo tik prie caro ir nacių. Chaosas sveikatos, švietimo ir visose kitose sistemose, streikai ir protestai – valdžios negalios įrodymai – akivaizdūs.

Tik nereikia simbolinių protestų. Tokių „pastreikuosim „biškiuką“, kaip mokytojų pastarasis streikas, kai viena profsąjunga, artimesnė valdžiai, rašosi sutartis. Neva viskas gerai, normaliai. Negerai. Mokyklos be direktorių. Vaikų pasiekimais uodegoje velkamės. Investicijos į kelis mokinius toleruojamos, valdžios laiminamos ir visų pinigais išlaikomos.

Cituojant pasisakymus, pastarosiomis dienomis užplūdusius internetą ir spaudą, „įdomu būtų įsivaizduoti „valstietijos“ veikėjų veidų išraiškas, jei visa Lietuva į gatves išeitų. Jei sustotų viskas,  ir tai nebūtų simboliškai, tai būtų iš tikro. Mokytojai, profesoriai, studentai, moksleiviai, gydytojai… Gal tuomet nereikėtų iš savo ministeriškų kabinetų aiškinti, kad akademinės bendruomenės protestai kuo nors susiję su rektoriaus rinkimais“.

Šiandien pašnekovų klausiame: „Ar valdžia mums ant galvų – nuo Dievo?“

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

4
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
RokiškėnasPagarbaStasysaš tai manau Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Pagarba
Pagarba

O kai 30 metų buvo valdžioje konservatoriai.. ir dar socialdemokratai… tai buvo gerai, algos buvo sumažintos, pensijos taip pat, viską griovė…visokius terminalus nuomojo… ir t.t., iš Lietuvos išvyko daugiau kaip milijonas… per krizę apskritai nuskurdino visus… tik gąsdino rusų užpuolimu ir t.t., ir tik rūpinasi Ukraina , Gruzija… nesugebėjo Ignalinos atom. uždaryti, kažkur dingo pinigai… Ir dabar sako šiai valdančiajai, kaip jūs drįstate kelti pensijas, algas… vėl artėja ekonomikos nuosmukis…. tik didinkim lėšas gynybai…. jo jo išrinkim konservatorius, tai vėl viską atims…. galutinai Lietuvai bus galas…

Rokiškėnas
Rokiškėnas

Rašo žmogus, nežinantis istorijos ir faktų: konservatoriai tik dvi kadencijas arba 8 metus buvo valdžioje. Paskutinį kartą 2008-2012metais.

Stasys
Stasys

O nuo kokio velnio ar Dievo duotas Martinėlis? Nebesuprantu ir prašau pasakyti kokios spalvos šiandien yra tas ponas? Prieš kelis metu buvo Tvarkos ir Teisingumo partijos narys, 2016 m deklaravo, kad yra nepartinis, Seime iš karto nubėgo pas valstiečius, bet dabar ,žiūriu, jau pas Lansbergį uodegą vizgina. Po rajoną laksto su Godeliausku, tas mat turi, jei neužmiršo, savo kažkokį komitetą. Tai kas jis yra per fruktas?

aš tai manau
aš tai manau

valdžia nuo velnio