Pasirodo, nepaženklintas ne tik mero, bet trys iš penkių Rokiškio rajono savivaldybės tarnybinių automobilių. Nejaugi Rokiškio rajono savivaldybės vadovams negalioja Vyriausybės nutarimai? Ir Tarybos sprendimai? Nes yra ir vis dar galiojantis Rokiškio rajono savivaldybės Tarybos 2011 m. rugpjūčio 19 d. sprendimas dėl tarnybinių lengvųjų automobilių įsigijimo, nuomos ir naudojimo savivaldybės biudžetinėse įstaigose taisyklių patvirtinimo. Šias taisykles patvirtinti savo įstaigose įpareigoti rajono biudžetinių įstaigų vadovai, taip pat nurodoma, kad tarnybiniai automobiliai privalo būti žymimi.

Kodėl taip yra, „Gimtasis…“ teiravosi už tai atsakingo savivaldybės administracijos direktoriaus Valerijaus Rancevo.

blank
Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis naudojasi vis dar nepaženklintu tarnybiniu automobiliu. Redakcijos archyvo nuotr.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
9 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
cha
cha
2017 1 rugsėjo 13:43

5 mašinos6 vairuotojai,paaiškinkit

RKS
RKS
2017 31 rugpjūčio 11:49

Daba tik parase straipsny jau kaip 2m. valdiskas turtas vazinejimas savais tykslais ir keliais, mokesciu moketoju pinigais.Toky Ranceva ir vadinama mero asm.sargybiny reiktu pasalinti uz darbo nusizengimus.Baigesi zvejybos

Kapų sargas
Kapų sargas
2017 31 rugpjūčio 8:58

Visas miestas mato ir visi tyli. Meras pėškom vaikšto ar dviratį mina, o mero vairuotojas automobilį asmeniniams tikslams naudoja. Ir ko gi čia nenaudoti- miestelėnai sumokės. Antra vertus, duokim gi žmogui pasidžiaugt, tiek metų nepastebėtas buvo, tai nors dabar svarbiu asmeniu tegu pasijaučia, kad ir su “valdiška Toyota”

Tylenis
Tylenis
2017 30 rugpjūčio 20:09

Užtat smauglys gali važinėti sekmadieniais kur nori tik ,juk ne jam reikia mokėti už benziną.

Ada
Ada
2017 30 rugpjūčio 18:35

Oi oi mero nepažymėtas, ką ten mero va Kriaunų seniūnijos autobusiukai po avarijos,jau praėjo apie tris metai. Nepažymetas ir nieko nieko niekas nemato. Nors turėtų būti juodais dažais užrašyta, todėl ir gastroliuoja tas autobusiukai kur nori ir kada nori. O sėdynės baisu, purvinos. Apleista autobusas ir niekas to nemato. Manau gal po šito komentaro sutvarkys Kriaunų seniūnija pažeidimus. Ačiū

Virgis
Virgis
2017 30 rugpjūčio 17:25

Taip pat neženklinti ir Rokiškio AP tarnybiniai automobiliai

nieko naujo
nieko naujo
2017 30 rugpjūčio 13:59

O kam žymėti? kaip mero vairuotojas asmeniniais reikalais naudosis tarnybiniu automobiliu, už kurį mokame mes? Labai patogu ir į Maximą atvažiuoti sekmadienį, ir į ralį važinėti….

Rokiskenas
Rokiskenas
2017 30 rugpjūčio 10:56

Niekam ir nereikalingas tas zymejimas

Rokiskiete
Rokiskiete
2017 30 rugpjūčio 10:32

Nepaženklinti ir kai kuriú seniūnijû automobilai.