blank
Asmeninių ir GR archyvo nuotr.

Ta proga pakalbinome Rokiškio rajone veikiančių partijų skyrių pirmininkus – kaip jie vertina tokį pokytį ir ar jau turi išrinkę, apsvarstę partijos skyriaus viduje potencialius kandidatus.

Balsavimas pagal grožį?

blankAntanas Vagonis

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Rokiškio skyriaus pirmininkas

Jei atvirai, ką kelti į kandidatus, dar nesvarstėm. Dar toli tie Seimo rinkimai… Vis tiek, kaip suprantu, turėtume gauti iš partijos centrinės būstinės paklausimą, ar turime kandidatą, ir tada kažką kartu su Zarasų skyriumi spręsti. Bet tai dar ateitis, viskas savo laiku. Kol kas neskubinkim įvykių, tegu esami Seimo nariai padirbėja, mes pažiūrėkim, kaip jie dirba, ką dirba.

Kokį kandidatą iškelti, kad abu rajonai žinotų?

blankVaidas Kužiulis

TS-LKD Rokiškio skyriaus pirmininkas

Buvome susitikę su Zarasų skyriumi, turime išsikėlę kelis variantus. Kadangi galutinai nenuspręsta, pavardžių viešinti dar kaip ir nepridera. Na, o kol kas rokiškėnams patarčiau – pakentėkim. Aš pats nežinau, ką nutarsim. Bet kad šiuo klausimu judame pirmyn, tai tikrai. Konkurentai taip pat, kiek žinau, nesnaudžia, strateguoja. Mes irgi ilgai netruksim, išsirinksim, o tada ir pranešim.

Naujovė, tikėtina, įneš nesusipratimų

blankVidmantas Karpavičius

Darbo partijos Rokiškio skyriaus pirmininkas

Apygardų ribų keitimas, tikėtina, įneš šiokio tokio nesusipratimo. Netikiu, kad tai duos naudos. Aišku, daug kas priklauso ir nuo partijos padėties rajone.

Kalbant apie keliamus kandidatus į Seimo rinkimus, kol kas šio klausimo nesvarstėme. Pirmiausia turėtų įvykti partijos tarybos posėdis, tada tolimesni veiksmai.

Laiko susipažinti su rinkėjais dar tikrai yra

blankDanguolė Kondratenkienė

Socialdemokratų partijos Rokiškio skyriaus pirmininkė

Galiu oficialiai patvirtinti, kad mūsų skyrius buvo susitikęs su socialdemokratų partijos Zarasų skyriumi ir bendru abiejų skyrių sutarimu išrinkome kandidatu į Seimo rinkimus rokiškėną Tadą Barauską. Tai jau galutinis sprendimas ir nuomonės nekeisime. Zarasų krašto žmonėms galbūt kandidatas nėra pažįstamas, bet laiko susipažinti dar tikrai yra – nemanau, kad tai bus problema. Turime puikų Seimo nario Vidmanto Kanopos pavyzdį – kupiškėnai jo nepažinojo, bet dabar jis to krašto žmonėms puikiai žinomas, to krašto žmonės už jį balsavo.

Susilaiko nuo komentaro

blankLaura Kubiliūtė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Rokiškio skyriaus pirmininkė

Dauguma skyriaus narių pastaruoju metu sirgo, taip pat ir aš pati, tai bendravome nuotoliniu būdu. Būsimų kandidatų į Seimo rinkimus klausimą svarstėme, bet nieko konkretaus dar nenusprendėme. Galutinis sprendimas greičiausiai paaiškės po susirinkimo.

Apygardų ribų pasikeitimai išeitų į naudą?

blankVytautas Masiulis

Liberalų sąjūdžio Rokiškio skyriaus pirmininko pavaduotojas

Ką kelsim į Seimą, dar nesvarstėme, nes pažiūrėkit, kas darosi – per žinias tik ir rodo, kad teisiamas Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis kartu su Darbo partijos atstovu Vytautu Gapšiu, o partijoms gresia sumokėti šimtatūkstantines baudas. Kai paaiškės galutinis teismo sprendimas, tada ir matysime, ar bus iš ko tą kandidatą iškelti.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: