V. Bičiūnaitės nuotr.

Pakyla prie aikštės fontano tapo improvizuota scena –  ant jos sužibo suneštos žvakelės, lipo pirmieji kalbėtojai – Rokiškio pedagogų profsąjungoms vadovaujantis Erikas Gaigalas ir pedagogė Diana Meškauskienė. Po įžanginių kalbų tolimesnių diskusijų susirinkusieji pakviesti į savivaldybės posėdžių salę. Čia kalbos ir nuotaikos kaito nuo radikalių siūlymų streikuojančiuosius remti ne žodžiais, o darbais ir pereiti „į Navicko pusę“ (Andrius Navickas – streikuojančios mokytojų profsąjungos lyderis – aut. past.) arba skelbti ultimatumus iki įstatymiškai teisingų sprendimų. Pabaigoje pritarta E. Gaigalo siūlytam kreipimuisi į  ministrą pirmininką Saulių Skvernelį, švietimo ir mokslo ministrę Jurgitą Petrauskienę ir Seimo narius.

Ar rokiškėnai, palaikydami streikuojančius mokytojus, antradienį rajono mokyklose skelbs boikotą, priklausys nuo šiandien (pirmadienį) susiklostysiančių derybų tarp streikuojančiųjų bei Švietimo ir mokslo ministerijos rezultatų.

Plačiau skaitykite – antradienio „Gimtajame…“

kultūrkė mažas

9
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
5 Thread replies
9 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Tikra tiesajūs rimtai?BombisBirutedBelekas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Bombis
Bombis

Idomu, kaip ten Karalienes Mordos mokyklose su streikais del atlyginimo????

Biruted
Biruted

pritariu Ritai, anksčiau mokinio krepšelių nebuvo ir mokytojai dirbo tikrai iš PAŠAUKIMO,o dabar ir krepšeliai yra, ir pratybos tėvų sąskaita perkamos, ir mokytojai streikuoja…mano trečiokėlis jau žino žodžius: streikas ir boikotas…štai tokia pamainą auga.

Tikra tiesa
Tikra tiesa

Tai puiku, jūsų trečiokėlis užaugs ne pašalpiniu piliečiu , o žinančiu, kaip galima už save pakovoti. Tai nemokama investicija į jo ateitį!

Rita
Rita

O mokytojai bent kartą pagalvojo apie mokinius, o ypač abiturientus??? Dirba sunkiai ne tik mokytojai , gauna žymiai mažiau ir kultūros darbuotojai ir dar daugybė specialybių darbuotojų . Ne patys mažiausi jau jų atlyginimai ir nepersidirba. Išdalina vaikams pratybas ir sprendžia, rašo tie. Ar taip būdavo anksčiau?? mokytojas turi išaiškinti dalyką, o ne kaišioti pratybas. Kai ivedė etatinį apmokėjimą va ir pasimatė kiek kas dirba. Pagalvokite apie vaikus, nuo jūsų streikų kenčia tik mokiniai, nes jiems po streiko sukrausite penkiagubai mokytis.

www
www

Pritariu Ritai. Jau jaučiasi politikavimas, matyt yra opozicinės partijos narių mokytojų. Dirbkit savo darbą, tai ir būsit gerbiami. Nerūpi Jums mokiniai, tik alga. Rokiškio mokyklos yra tikrai ne sąrašo viršuje pagal mokinių paruošimo lygį. Už korepetitorių darbą juk gauna tikrai ne vienas ir ne po eurą už valandą. Man gėda ir vaikų gaila, kad eisit streikuot, bet ne dirbt. Kaip maži vaikai, už pilną etatą tikrai ne 300 gaunat…

Belekas
Belekas

Kokie jus lietuviai visi buki.tai jeigu pedagogai ne streikuos tai kiti tikrai gaus daugiau algos negu gavo.Reikia tik dziaugtis kad kazkas dar „judina“ musu valdzia

jūs rimtai?
jūs rimtai?

Kaip sakoma šuo ir kariamas pripranta, jo? Daugiau savivertės turėkit, žmonės. Siūlot nestreikuot todėl, kad kažkas dar mažiau gauna? Nejuokaukit. Tegul ir kultūros darbuotojai streikuoja. Visi turėkim žodį, o ne taikstykimės su valdžios nesąmonėmis.
Esu studentė, neturiu pedagogo kvalifikacijos, tačiau Vilniuj privačiam daržely uždirbu daugiau, nei kai kurie mokytojai su nemenku stažu ir patirtim. Tai ar taip turi būti? O tuo labiau, jei pabūtumėt nors dieną mokytojos vietoj, pamatytumėt kiek persidirba mokytojai. Nebūkit naivūs galvodami, kad darbas baigiasi iškart po pamokų.

Tėvelis
Tėvelis

Neskelbs. Nėra reikalo. Palauks kol kiti iškovos. Pavaidins, pasirodys ir laurus nusiskins.

Mokine
Mokine

Tai, kad Jau paskelbe 😉