V. Bičiūnaitės nuotr.

Vangi pradžia

Forumo pradžioje, t. y. 10 val., tikrai nesimatė lankytojų gausos, čia užsuko vienas kitas rokiškėnas, panoręs įsigyti ar tik pasižiūrėti vilnos dirbinių, sukurtų amatininkės Violetos Jasinevičienės, pasiklausytė minerologijos specialistės Jūratės Gliaudelytės ar nusipirkti medaus iš bitininko Lino Jakubonio rankų. Vangiai rinkosi ir šeimos – vos viena kita panoro su atžalomis išbandyti jogos pozas, vaikų žaidimus ir mankštas, pasikalbėti vaikų sveikatos temomis, nors visus užsiėmimus vedė specialistai. 

Pritraukė žinomi lektoriai

Lankytojus sudomino šalyje gerai žinomos trenerės Joanos Bartaškienės paskaita ir praktinis užsiėmimas „Judėjimas – tai gyvenimas. Rask laiko sau“ bei nebe pirmą kartą Rokiškyje viešinčio vaistininko-žolininko Mariaus Lasinsko praktinė paskaita su arbatos degustacija. Jų pasiklausyti susirinko bent po 30 žmonių.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Fėja Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Fėja
Fėja

Šiek tiek per anksti buvo. Norisi bent savaitgalį ryte neskubėti, todėl į vaikų mankšteles nebespėjome, bet pasidžiaugėmė jogos pamokėle. Manau vėlesniu laiku būtų susirinkę daugiau šeimų su vaikučiais