blank
A. Stanio nuotr.

Ne skaičiai esmė

Dangira ŠATIENĖ, Rokiškio „Carito“ vedėja

Matau, kad žmonės nepavargo. Kaip aukojo, taip aukoja. Ukrainai be jokių žodžių. Viena močiutė kartą įmetė auką, apsisukusi ir vėl kartoja. Sekmadienį visoje Lietuvoje vyko akcija – Vyskupų konferencija prašė aukoti. Vien Rokiškio parapijos bažnyčioje surinkom apytiksliai 2000 eurų. Jie nukeliaus į vyskupiją, tada viskas atiteks Ukrainos „Caritui“.

Įtampa nedingo

Vilma STEPUTAITIENĖ, Rokiškio R. Lymano muzikos mokyklos direktorė

Aišku, kad karas įnešė nerimo, neužtikrintumo, nežinomybės, pakeitė, supurtė. Ypač pirmosios dienos, savaitės tokios buvo. Dabar, jei taip galima sakyti, šiek tiek apsipratom. Gal išmokom rasti paguodos kitur, maldoje.

Tai, kas svarbu

Giedrė SPUNDZEVIČIENĖ, Muziejininkė

Karas yra antra, kas svarbiausia po asmeninės sveikatos problemų. O gal ir svarbiausias. Tai griauna ramybę, namų pastovumą ir apskritai viską. Jo kontekste įvertini, koks esi laimingas, kad turi namus, artimus žmones, gali nusipirkti, ką nori, namuose šilta. Tik dabar gali vertinti, ko tie žmonės neteko.

Pragariška pranašystė

Giedrius KUJELIS, Istorikas, Rokiškio krašto muziejaus direktorės pavaduotojas

Prieš metus, prasidėjus karui Ukrainoje, užplūdo įvairiausi jausmai: šokas, baimė, nerimas, pyktis, pasimetimas… kaip tokie dalykai gali vykti šiame civilizuotame pasaulyje, XXI a. Europoje. Su nerimu stebėjau visus įmanomus žiniasklaidos kanalus, sekiau visas žinias apie karo įvykius.

Išsamesnius komentarus skaitykite “Gimtajame…”

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: